Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Neked mi a véleményed, elsősor...

Neked mi a véleményed, elsősorban a két fő kereskedelmi TV-n sugárzott műsorokról?

Figyelt kérdés
Elsősorban itt most a saját gyártású műsoraikra gondolok nem a filmek/sorozatok egyéb dolgaikra.

2012. szept. 27. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy évek óta nem nézem őket, és ezt vedd szó szerint.
2012. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb az szar, de azért van egy-két jó, pl a Naplóban sokszor mennek érdekes dolgok, meg nekem a gyanú árnyékában c műsor is tetszik.
2012. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A véleményem az róla, hogy tudatosan népbutító műsorokat gyártanak, amikkel sorvasszák az emberek és gyermekek elméjét. Amióta a k.rvákat celebként aposztrofálják (Kelemen A. Michelle W. stb.) azóta rengeteg lány szeretne luxusprosti lenni.


Nem nézem őket évek óta, sokkal jobban szeretem az ismeretterjesztő csatornákat, és azok közt vannak teljesen reklámmentes adók.

2012. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak a Barátok közt-öt és a Kódot meg a Milliomost néha a Gyanú-t nézem, kell kis izgalom, meg minden. Amúgy ismeretterjesztő megy esténként végig, RTL-es filmeket meg a neten reklámmentesen nézem meg. Ilyen Balázs show, Mónika és Győzike nem. Azt valahogy nem bírta a gyomrom, h úgy beszélnek, mint valami kocsisok, üvöltözés, verekedés, szitkozódás, veszekedés, nyálas egymásba borulás, így szeretlek úgy szeretlek, fáájjj. Színjáték az egész. Bk-ról legalább meg is mondják, hogy film az egész, nem kell komolyan venni. Többi hányás.
2013. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!