Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nálatok van már RTL 2? Milyen...

Nálatok van már RTL 2? Milyen szolgáltatótok van?

Figyelt kérdés

Nálunk UPC digital bronze HD csomag van, de nincs még RTL 2 csatorna. (írtam nekik kérdésben, mikor lesz, de nem válaszoltak eddig)

Másik lakásunkban Digi TV van, de ott sincs RTL 2.

(tulajdonképp nem hiszem, hogy nézném, de idegesítő a szolgáltatók hozzáállása)



2012. okt. 5. 14:58
 1/8 A kérdező kommentje:

Elindítanak egy új tv csatornát úgy, hogy az ország 10-15%-a tudja nézni? Ezt a pénzkidobást! 1,5 milliárd éves költséggel számolnak az RTL2-re.

(Persze meg sem közelíti a közmédia 77 milliárdos éves pénzét, amiből egy nagy rakás ... nézhetetlen izét csinálnak. Tehát, több mint 50 RTL 2 csatornára futná nekik. :-o )

2012. okt. 5. 15:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb-utóbb minden szolgáltatónál lesz, csak az a probléma, hogy beteszik a legdrágább digitális csomagba.
2012. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem új dolgot az RTL 2-től sem lehet várni, indítottak egy másik csatornát is, mivel így a reklám idő mennyiségük megkétszereződhet.
2012. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 millió ember tudja nézni, az közel 30%...
2012. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3 millió?

Statisztikai felfelé kerekített reklámduma!

A legnézettebb műsorok sem érik, ill. nagyon ritkán az 1 millió nézőt. Egy ilyen nagyságrendű adat kb. 45-50% SHR ( tehát az éppen tévét néző emberek százalékos aránya). Vagyis hazánkban átlagosan 1-2 millió ember néz tévét. (az összes csatornára értendő)

A legnézettebbek természetesen a (még analóg is fogható) földfelszíni csatornák, melyek az összes szolgáltató vezető csatornái is egyben. Ha ezek közé tendálták volna az RTL2 csatornát, akkor sem hiszem, hogy elérne 3 millió embert. (az más, hogy akár 10 millió ember is nézhetné, ha akarná)

2012. okt. 5. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3000000 milliót úgy értik,hogy x ezer lakásba van szorozva 4-5-tel lakásonként(mert feltételezik,hogy családok vannak nem egyedül élők).

Amúgy a upc directnél(parabolás)van és asszem az alapcsomagban.

2012. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van Rtl 2 T home előfizető vagyok
2012. okt. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"(Persze meg sem közelíti a közmédia 77 milliárdos éves pénzét, amiből egy nagy rakás ... nézhetetlen izét csinálnak. Tehát, több mint 50 RTL 2 csatornára futná nekik. :-o )"


Azt hiszed az RTL 2 jobb műsorokat ad ? Ugyanaz mint az elődje. A saját szar műsorait adja , egyetlen egy nézhető dolog van rajta a Terra nova kedden esete, de sajnos azt is jó későre tették a szaros Heti szennyes miatt.

És amúgy is nemsokára vége. Nem veszítesz semmit hogy nincs RTL 2-d

2012. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!