Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van ennyi énekős tehetsé...

Miért van ennyi énekős tehetségkutató? Ki nyer vele valamit is?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva tegnap elgondolkodtam az egyik ilyen műsort nézve, hogy tulajdonképpen tök értelmetlen az egész..

Van egy csomó olyan akit ideiglenesen megismertünk az évek során de egy kezemen meg tudom számolni hogy mennyi az aki meg is maradt, vagy csinál valamit. De tulajdonképpen a 70%-uk megy süllyesztőbe..


Nem értem mire ez az egész, nem is vagyok benne biztos hogy lefoglalja az embereket, viszont a fiataloknak meg olyan lehetőségekkel kecsegtet amit nem tudnak utána beváltani..


Kinek jó ez?



2012. okt. 7. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
a csatornának jó. a sok hülye szavaz--->sok pénz ráadásul ez kell az embereknek, ezt nézik..
2012. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag kicsi az előállítási költség, a bevétel meg rohadt nagy. Ennyi a titok.

Nem kell gázsit fizetni, mivel a sok marha ingyen nevetteti ki magát a műsorban. A szereplőkkel kizárólagos szerződést kötnek, abból is van egy kicsi bevételük a későbbiekben.

A rengeteg birka imádja az ilyen műsorokat, bizonyára mert kicsit sem kell a nézése közben használni az agyát, a rengeteg néző miatt meg a reklámokból annyit kaszálnak, hogy megéri megvenni a licenszet - ugyanis kb. ez az egyetlen jelentős kiadás az ilyen műsorokban.

Amúgy meg a médiából ki nyer bármit is, magát a médiát leszámítva? :D Valóságshow-k vannak, még a híreket is úgy szerkesztik, hogy nekik legyen jó, stb. :D

2012. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húúh! Ezek eszembe sem jutottak! Így már érthető!:)
2012. okt. 8. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!