Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Malek jól megmagyarázta:...

Malek jól megmagyarázta: egyszerűen megszerette Adélt. Ezt tényleg komolyan gondolta? Az a csaj az egyetlen, akivel nem értek egyet. Vélemények?

Figyelt kérdés
Meg az is lehet,hogy bejon Maleknak...mai adasban elmondta,hogy o nagyon megszerette...De basszus nem szineszkedni meg rangatozni kell,hanem az x faktorrol beszelunk,ahonnan igenis leptek ki nagy nevek..komolyan megszegyenito..
2012. okt. 7. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lejáratja magát Malek. Mi az hogy jól néz ki, meg olyan kis aranyos, meg hogy nagyon megszerette. Még valamelyik lányra mondta hogy nagyon jól néz ki, nagyon tetszik neki, de már nem tudom melyikre.
2012. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon meglepődtem mikor őt választotta. AZ nem számít hogy a 2. illetve a 3. alkalommal is hamisan énekelt??NAgyon erős volt az a mezőny amiben benne volt,mások jobban megérdemelték volna a továbbjutást.

De én a rapperekkel a zámbó gyerekkel a sírós beával sem értek egyet hoyg bejutottak.

2012. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adél azt a semmit olyan jól adja elő, hogy akár politikusnak is mehetne. Ez nem énektehetségkutató hanem tehetségkutató.
2012. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat ez van!

Eddig a 4 mentor kozul mindig ot tartottam a legigazsagosabbnak,meg a szakmaban a legjobbnak ..nem volt olyan,h a kinezetre menjen v viselkedesre.

Most borzaszto nagyot csalodtam benne.. Es akkor meg ma az adas vegen benyogi,h nagyon megszerette -.-

Vicces,mert nem szoktam ilyeneken kiakadni,de ez nagyon nagy igazsagtalansag a tobbiekkel szemben. Miss pinokkio orulhet,de ahogy nezem,nem sokaig jut el,Remelhetoleg!

2012. okt. 7. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Ti most komolyan azt hiszitek, hogy ez erről szól? Ne legyetek ilyen naívak...
2012. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!