Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy csinálják a zenei bejátsz...

Hogy csinálják a zenei bejátszást a műsorokban?

Figyelt kérdés
Interneten nézegette, néhány videót ilyen "tehetség"kutatós műsorokból és azon gondolkodtam hogy a TV csatorna honnan szerzi meg az összes zenének az ének nélküli verzióját, amit a versenyzők produkciója alá benyomnak. Külön megvásárolnak egy csomót anélkül, vagy van erre valami technika, hogy kiszedjék, esetleg a versenyzők hozzák magukkal (ezt valószínűtlennek tartom)?

2012. okt. 9. 23:41
 1/4 mirror06 ***** válasza:
32%

Szerintem simán létezhet, hogy minden dalnak megtalálják az akapelláját, hisz csak slágereket énekelnek, az internet meg hatalmas.

De ezerféle programmal is lelehet szedni a vokált. Youtube-ra beütöd, hogy 'how to remove vocals from mp3' és kiad oldalnyi találatot. Azt hiszem az Adobenek is van rá programja, az Adobe Audition, csak hogy valami professzionális zeneszerkesztőt is mondjak.

2012. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is a józan paraszti ésszel erre gondoltam, de azért felmerült bennem, hogy hátha egy TV csatorna valami sokkal komolyabb/költségesebb módon oldja meg.
2012. okt. 10. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Juj, bocsi, csak hadd javítsam ki az első válaszoló válaszát!!:) Akapella az, amikor nincs zene, csak az énekes hangja:D Amire Te gondolsz, kedves első, az instrumental meg karaoke lehet:)
2012. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mirror06 ***** válasza:
Jah, bocsánat. Későre jár már. :)
2012. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!