Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha választanod kéne X faktor...

Ha választanod kéne X faktor vagy Voice?

Figyelt kérdés

A Magyar verzióban értve.

Számomra Voice.



2012. okt. 12. 22:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Xfaktor. Ez a voice vmi borzalmas volt és mű, többet se nézem
2012. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

X faktor.

Voice nagyon gagyi szerintem.

X faktor mas hangulatu,vagy lehet ,mert en rtl es vagyok,nem tudom..de ez a voice nekem nem tetszik,nem elvezheto.

2012. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy gagyi, de a Voice első válogatóján sokkal több jó hang volt, mint az X első válogatóján.
2012. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
22:42 Mivel az Xfactorba bárki mehetett, a voice-ba meg úgy hívták be az embereket, akik alapból énekesek
2012. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

"22:42 Mivel az Xfactorba bárki mehetett, a voice-ba meg úgy hívták be az embereket, akik alapból énekesek"


Bocs,lehet, hogy elviekben ezzel hirdeti magát a Voice (inkább külföldön), de attól még ez jó nagy baromság, a gyakorlat nem igazán ezt tükrözi.


csak néhány példa :

X faktor 1. széria profi - félprofi, de legalábis nem amatőr indulói , akik szerepeltek már tévéműsorokban, vagy zenei végzettségük van vagy volt CD-jük,saját daluk, klipjük, vagy színészek-musicalesek voltlak ...stb. :


Vastag Csaba, Wolf Kati, Takács Nikolas, Summer Sisters, Szabó Mariann.

Ez szinte a mezőny fele.

Azon kívül Veca is szerepelt már tehetségkutatóban , filmesekkel dolgozott a magánéletétben, tehát média- és zeneközeli világban mozgott.

Vastag Tomi a bátyjával járt fellépni, egy színpadon volt csomó ismert musicalszínésszel.


Ehhez képest a mai Voice-ban ott voltak az ikrek, a hippi csaj, több srác is, akik vagy teljesen szüzek ilyen téren és full amatőrök vagy csak kisebb próbálkozásaik voltak (a hippi csaj próbálkozott már a megában.)

Szóval jóval több amatőr volt, mint profi.



Egyértelmű, hogy az X-ben rengeteg profi fordult eddig elő.. Akkor miről beszélünk ??

2012. okt. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha választanom kell, egyértelműen X Faktor. Tegnap este fél óra után elkapcsoltam.
2012. okt. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
egyik sem,már elég ezekből a műsorokból,a valódi énekeseknek meg nincsenek fellépéseik,mert mindenhova ezeket a szerencsétleneket hívják
2012. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert a többség mindkettőt meg fogja nézni, hiába gagyi, ahogy itt sokan írják, de unalomból meg fogják nézni, már csak azért hogy másnap legyen miről témázni, írogatni, hogy ki milyen gagyi szar volt. Így mindkét csatorna örülhet majd a nézettségnek. Az egyik pénteken van a másik szombaton, így még csak nem is ütik egymást.
2012. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Kétlem, hogy annyian fogják nézni, főleg, hogy a barátok közttet egy időben van és áldom az eszem, hogy csak utána kapcsoltam át:D Egy kaki volt, a BK simán verni fogja:D
2012. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Voice
2012. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!