Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti is unjátok, hogy minden...

Ti is unjátok, hogy minden tehetségkutatóban ugyanazok az arcok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem már őszintén nagyon elegem van ebből. Voiceban Pál Timi, Blanka, X-faktorban Stone, Fehér Zoli, előtte Muri Enikő, na meg ott vannak a már befutott vagy épp sztárolt emberkék.


Ez csak engem zavar? Ha egyszer nem ment, akkor az már nem ugyanaz, mintha újként jönne ide, unalmas és valahol úgy érzem ez egyfajta igazságtalanság a többiekkel szemben.


Ja és végtelenül unalmas is, nem a régi érdekel, hanem az új.


Ti mit gondoltok?


2012. okt. 19. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát most mit lehet tenni, egyesek nem bírák felfogni, hogy nem odavalók. Pál Timire célzok, nem tudom mit van annyira elájulva magától, én már sokszor hallottam élőben, mert egy városban lakunk és szokott énekelni egy étteremben, de semmi extra. De annyira el van szállva magától és annyira erőlködik, hogy az már nagyon gáz.
2012. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem is ez már tényleg szörnyű. Eddig szerintem 2 X-faktorban, Megasztárban, meg itt most láttam.

Szóval oké, hogy valaki nem tudja elfogadni, de hogy örökké őket kell bámulni, ez már nekem uncsi.

Ha nem nézem meg az aktuális adást, akkor is tudom ki volt benne.

2012. okt. 20. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én speciel ha fizetnének se nézném, és kétszer annyit fizetnék,ha már néznem kellett, hogy ne keljen.
2012. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!