Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Munka után otthonodban éppen...

Munka után otthonodban éppen ebédelsz miközben felhangosodik a reklám:Milyen érzések fognak el, amikor hallod? Felpuffadás elleni gyógyszer, hasmenés, ennek ellentettje, intim betét és a kevésbé kényes, fogkrém reklám.

Figyelt kérdés
Az egyetlen szórakozás maradt mindenkinek! Kikapcsoláson kívűl mit lehet tenni?
2012. okt. 20. 05:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

> Kikapcsoláson kívűl mit lehet tenni?

Semmit. Én például úgy 4-5 éve nemigen nézek tévét, és nem is érzem hiányát. Ha meg akarok nézni egy filmet, azt letöltöm, és megnézem a PC-n, akkor amikor akarom. Normális felbontásban, reklám nélkül.

2012. okt. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én evés közben (és nem csak akkor) olvasni szoktam, és így megoldott a kérdés.
2012. okt. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
94%
Ebéd közben nem nézek tv-t
2012. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha evés közben NEKED fontos, hogy menjen a TV, akkor ezt is fogadd el.


Én úgy szoktam, hogy amikor eszem, akkor nem TV-zek, amikor meg TV-t nézek, akkor nem eszem.

2012. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Az első válaszolóval tökéletesen egyetértek.

Az M1 híradóján kívül semmit nem nézek.

A filmeket letöltöm, kiírom, és úgy nézem meg.

2012. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem úgy volt, hogy lesz valami szabály, hogy ne lehessen hangosabb a reklám?


Én sem vagyok nagy TV néző, de csak zaj mellett tudok aludni, szóval éjjel megy, de csak ID Discovery, Life network, Spektrum,NatGeo, Animal Planet :)


Na meg persze Comedy Central a Family guy miatt :D

2012. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom,törvény létezne arra,hogy a reklám ne hangosodjon fel.Kb:két hétig vigyáztak erre,aztán kezdték ott ahol abbahagyták!Felháborító, a saját otthonomban,az én pénzemen működtetett műholdas szolgáltató nem gondoskodik erről sem,de arról sem,hogy a két reklám közé beszorított műsor előzetessel ne legyen a reklámidő olyan hosszú! Döbbenet amikor egy 50 perces film a reklámidővel együtt eltart közel 1,5 óráig!Tisztázni kellene ez most hányfelől lehet nyerészkedésnek nevezni? Szolgáltatásnak minősülhet a többezerszer levetített, ismételt filmek? Hány vetítést bír ki a film mielőtt tönkremenne?
2012. okt. 20. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

> Én is úgy tudom,törvény létezne arra,hogy a reklám ne hangosodjon fel.

Tudnak amúgy trükköket a r*hadékok.

Például azt vettem észre, hogy némelyik reklámban a beszéd minden frekvencián üvölt. Tehát nem csak a beszéd normális frekvenciatartományában, hanem még vagy 80Hz környékén is dübörög. Így sokkal inkább figyelemfelkeltő (ijedtedben levered a távirányítót), hangosabbnak hallod, akkor is, ha valójában a reklám hangereje a megengedett tartományon belül van.

2012. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A férjem nagyon sokszor felébred éjjel és másképp nem tud elaludni,csak ha szól a tv.Engem nem a férjem zavar a tv nézésben,hanem a felhangosodó reklámra többször felriadok.Valaha meg fogjuk élni,hogy tisztázva legyen mi az állampolgárok magánterülete és magánügye?
2012. okt. 21. 04:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!