Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, h Amanda...

Mit szóltok hozzá, h Amanda Tapping szerepelni fog az Odaát 8. évadjában mint Naomi?

Figyelt kérdés
én totál be vagyok zsongva:Dkedvenc színésznőm,és a sorozatot is szeretem:Degyszerűen tökéletes párosítás,te mit gondoltok?

2012. okt. 25. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ki miben, mikor, miért szerepel?
2012. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csillagkapuuuu!!!! *_*


^^

2012. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

márhogy ott láttam őt, jó kis sorozat:)

2012. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1,

nem,mivel akárkit nem nézek meg,és ha nem tudnád,Amanda Tapping régebben a Csillagkapu főszereplője volt,és a nem régiben befejezett sorozata websorozatból nőtt ki,több százezres nézettsége miatt!!

"csak a hülyének mindegy"

2012. okt. 27. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én is várom már :)

egyébként csak az a baj hogy a Stargate Universe-t nem folytatják:(:(:(:(:( ez miatt vagyok egyedül szomorú ezért nem szívesen nézzem a sorozatokat/filmeket amikben stargate szereplők vannak :( De azért a Génrejteket néztem de azt is befejezték és ebből már nagyon elegem van hogy a kedvenc sorozataimat dobja ki a SYFY csatorna.....

2012. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jah eleg idegesito:@de youtube-on vannak fent magyarul asszem 2evad meg a 3.bol par resz,nemtom tudsz-e rola.nemsoka kiadnak egy ujabb Amanda Tapping filmet, a Space Milkshake-et:D meg augusztusban jelet meg egy masik filmje: Taken back:Finding Haley.

Szal azert szerencsere latjuk meg*.*

2012. nov. 3. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind1, mivel meg nem lattam egyetlen filmben/sorozatban sem. www.supernatural-daily.com
2013. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!