Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az a Kinana a Fairy Tail...

Ki az a Kinana a Fairy Tail című animében?

Figyelt kérdés
Most elkezdtem az animét a 123 résztől kezdve nézni(itt találkoztam vele). A mangát olvastam, de abban nem emlékszem, hogy találkoztam volna vele. Talán agy filler részből van? Itt egy kép róla: [link]

2012. okt. 27. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egész évad 150.ig filler lessz , egyébként szerepel elvileg a mangában Kinana de énse emlékszek rá .

A Wikias lapja szerint amangában 130.részben debütál.

[link]

2012. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd megnézem a mangában . Azt viszont tudtam, hogy most filler részek következnek .(Pont azért kezdtem el a fillert, mert kevés a heti egy fejezet manga.)
2012. okt. 27. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nézz mást xD Akármint , elég szar 1 filler évad volt ... (mint általában a fillerek)
2012. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, majd próbálok mást keresni.Ami az előző kérdést illeti:Most megnéztem 130-133 a fejezeteket, de nem találtam.
2012. okt. 27. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel eredetileg Cobra sárkánya volt Kinana majd a filler részekben tudjuk meg .. de ezt a szálat is kárvolt erőltetni . Mangában is nemtudom sztem a sárkányra gondoltak.
2012. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezer hála és köszönet.
2012. okt. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!