Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is kritikán aluli...

Szerintetek is kritikán aluli az idei X-Faktor?

Figyelt kérdés

nem csak a versenyzők, hanem az egész műsorszerkesztés színvonala nagyot csökkent. (pl hangosítás, a zsűri belepofázik rögtön az előadás végén mikor még megy a taps, rendszeresen belógnak a kamerák, most is csak stone továbbjutásától volt ez az x-faktor főcím az előzőeknél kihagyták stb stb)

Az első pedig olyan jó volt :/



#X-Faktor #gyengus
2012. okt. 27. 22:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Valóban, főleg hogy valaki akinek nem sok köze van az énekléshez csak azért jut tovább mindig mert az a neve hogy Zámbó.
2012. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
mondjuk ezért a James Bond film reklámért is jó sokat kaphattak. Meg szerintem ez a Bucis dolog elég kínosra sikeredett...
2012. okt. 27. 22:20
 3/26 anonim ***** válasza:
nem, csak szerinted az
2012. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek, bár én a fő problémát az énekesekben látom.

Szerintem ennek az lenne az értelme, hogy igazi tehetségek jussanak lehetőséghez, ne azok, akik énekelni sem tudnak. Ezért is csökkent a népszerűsége az egésznek, mert már a nézők sem bírják elviselni ezt a borzalmat.

2012. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem beszélve Stohl Andrásról. Börtönből főműsoridőbe. Ennyit a média példamutató szerepéről. Gusztustalan.
2012. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Én a Zámbó "királyfin" vagyok kiakadva, mert amit produkál, az fürdőszobai (zuhany alatti) "éneklés". Ilyet én is tudok! De a sok tinipics mind rászavaz, mert a neve Zámbó. Aztán majdnem az igazi énekes, Oláh Gergő esett ki egy ilyen szánalmas alak miatt. Nem csípem a Gesztit és a Melekot, de igazuk volt.
2012. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nem értem, hogy lehetett ezt a műsort ennyire elk**ni, hiszen előtte két szériát egész jól megcsináltak. olyan mintha direkt..
2012. okt. 27. 22:31
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

a zámbó valami csoda hogy hogyan juthatott tovább.

az egész műsorban keresztesi tolta a legjobbat az elején.

azt hittem,hogy a múlt heti volt a legsz@rabb adás így az elején,de a mostani totál semlegesre sikerült.

mondjuk ezt a spiritet nagyon nem bírtam,de most nem volt rossz.

ma az a homoszexuális szőke gyerek volt nagyon gáz és a zámbó.

nekik kellett volna párbajozni.

2012. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ha már a Stholt említettétek. Mitől lett ő a magyar James Bond? Bont, egy "hős", ő maga a jófú. Buci ezzel szemben egy közönséges bűnöző... Nem látom az összefüggést.

A műsor színvonala is nagyon sokat esett. Szerintem két ember ér benne valamit: Oláh Gergő és Antal Timi. A többi vagy borzalom, vagy 12 egy tucat kategória.

2012. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

6. Valaszolo!

A tovabbjutas sorrendjet nem a szavazatok alapjan mondja!

Oláh Gergő nem voot veszelyben:)) Eszmeletlen jo hangu,jo mozgasu:)


Amugy a kerdesre valaszolva,szerintem igenis vannak nagyon tehetseges eloadok!

Oláh Gergő,Antal Timi,Like ők mindenkeppen kiemelkednek .

Pl Antal Timi hangja szerintem gyonyoru es eleg jol odatette magat a N.Y. szamban!:) En egyebkent a 2.szeriaban ereztem ugy,h egyszeruen nincs kedvencem.... Igen valoban ,az elso nagyon jo volt ,ott pl Veca...De szerintem Antal Timi is hasonlo kategoria.

Tehat,abszolut nem ertek egyet a kerdezovel. Nagyon egyszeru a megoldas,ha ugy erzed,h nem elvezheto a musor amiatt,h kritikan aluli,nincsenek tehetsegek,akkor nem kell nezni!

2012. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!