Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Fehér Zoliról...

Mit gondoltok Fehér Zoliról az x-faktorban?

Figyelt kérdés

Szerintem már épp elég volt, hogy kiejtette Kvaka Andit (akiről azt hittem, hogy meg fogja nyerni) de nem. Még kiejtette a 2. esélyest nálam. A Spiritet.

Járt neki a 2. esély, hogy második éve indult, de nincs mindenben 2. esély.

A 3 elő adásból 2-szer parbajozott. Nem értik a mentorok, hogy a nézők NEM SZERETIK ŐT ? ? ?



2012. okt. 27. 22:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor én sem szoktam a mentorokat érteni. Tavaly is csomószor megmentették a Rocktenors-t, pedig nyilván nem véletlenül kerültek mindig párbajhelyzetbe. Nekem Zámbó Krisztiánból kezd elegem lenni. Szerintem hétről-hétre ő a leggyengébb a mezőnyben, hamisan énekel. Csak az apja hírneve miatt jut tovább mindig. Ha mondjuk Kovács Krisztiánnak hívnák, akkor már rég kiesett volna.
2012. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
46%

kvaka andi=rúzsa magdi másolat=persze hogy hazaküldte az rtl.

spirit=ritka sz@r hamis,unalmas előadások,helyes döntés az elküldésük.

fehér zoli.

gondolom,mint a romák többsége,ő is fiatalon nősült,még azelőtt,hogy rádöbbent volna,hogy a se-ggbekuki közelebb áll hozzá,mint a nővel dugás,de ettől függetlenül sokkal jobb énekes,mint akár ka,akár a spirit.

2012. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
100%
Homokos. Szerintem mar o is tudja. Amugy meg gagyi enekes is.
2012. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Biztos bu*i vagy legalábbis bi az biztos, de a K. Andinál és a Spiritnél SOKKAL rosszabb.

Bu*i, hülye pofájú. Miért nem ő esett ki, vagy a Kriszián. Őt én is utálom.

Vagy Csobot Adél. Annyire idegesítően viszelkedik. Most tökre olyan volt a ruhája, mint egy k***ának :)

2012. okt. 28. 00:21
 5/47 anonim ***** válasza:
67%

nohátno:).

te nem szereted a combfixet néha?

2012. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Ma ő volt az egyik legjobb.Próbálj attól elvonatkoztatni hogy b*zis,lüke,és figyeld a hangját.Jól nyomja!Kár,hogy nem látod be,és előítéleteid rabja vagy.A Spirit a párbaj során borzalmasan gyenge volt,fals.Egyértelmű volt a döntés.

Valószínűleg,ha legközelebb párbajozni fog,akkor már hazaküldik,mert a nézők,(sajnos) valamiért nem szeretik.

2012. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nézd a Rocktenost. Ha jól emlékszem, akkor őket 3-szor juttatták tovább
2012. okt. 28. 06:47
 8/47 anonim ***** válasza:
50%
SZÁNALMASAK vagytok! Könnyű innen kritizálni! Akik ott vannak, ők már mind letettek vmit az asztalra. Úgy gondolom akik ilyen bunkó, primitív megjegyzésekkel illetik akár Zolit, akár a többi versenyzőt, nagy valószínűséggel töredékét sem érték el az életben annak amit ők, különben nem alkotnának ilyen hangvételű véleményeket....Hát ez a magyar....Nyugodtan le lehet szólni a kisebbséget, de mi sem vagyunk különbek....
2012. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó! És mit tettek le az asztalra, már megbocsáss? 2-3 ember tudott egyedül értékelhető produkciót nyújtani, a többit párbaj nélkül rugdosnám kifele, Zámbó Krisztiánnal, Lass Beával és Fehér Tüncibogár Zolikával egyetemben.

Kik tettek le valamit az asztalra? Oláh Gergő jó volt, ő a tehetségével a semmiből jött, MOST tesz le valamit az asztalra. Őt nem apuci hírneve hozta el idáig.

Antal Timi is csodálatosan énekelt, és érdekes módon nem ezt a két embert sztárolják, hanem a ratyi Zolikát és az oltári hamisan éneklő Krisztiánt. És szerintem ezek az emberek fogják a legtovább húzni, mert a többi emberke akkora senki, hogy még a nevük sem jut eszembe.

Szóval magyarázd már el hogy mégis mit csodáljak bennük? Az idei X-faktor úgy sz@r ahogy van. Hogy mit gondolok Fehér Zoltánról? Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Látszik a mozgásán, a beszédstílusán, hogy a Napnál beállhatna fűtőnek, olyan meleg. Aki körül felhajtást csinál a média hogy neki mégiscsak családja van, szegény kislányt kell mutogatni mindig, ott tuti hogy bűzlik valami. Mondjuk a hangjából nem is lehet hírt csinálni...

2012. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Arra én is kíváncsi vagyok, hogy mégis mit tettek le az asztalra.


Nálam ez azt jelentené, hogy elért valamit zeneileg, amiért tett. De ők nem tudnak többségükben énekelni, a hangokról, zenei nyelvről fogalmuk sincs. Ezt is tanulni kell, mint minden mást. Mint tudjuk olyan is van, akinek már ez problémát okozott.

Akkor mégis miről beszélünk??

2012. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!