Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Engem a mindig tv érekelne...

Engem a mindig tv érekelne milyen? Megbizhato e? szerviz háttér milyen akinek van ilyen kérem irjon!

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem biztos, hogy ez a része is érdekel, mi "előfizettünk"rá, kétezer forintért, postán küldték a kártyát és a set top boxot, vásárolnunk kellett még egy antenneát, ami alkalmas erre a vételre (valam dbvt, vagy dvbt-vételére alkalmas, pontosan nem tudom.), nagyszüleimnél lett először kipróbálva, ott nem jött be semmi az ég világon, ők egy völgyben laknak, aztán elhoztuk hozzánk, mi magasabban vagyunk, de légvonalba, csak kb 300 méterre egymástól. Nálunk működik, igaz, hogy néha meg-megáll a kép, és erősen időjárás függő, hogy mit lehet nézni, vagy egyáltalán lehet e. De gondolom ez azért van, mert erre felé, még nem olyan nagyon nagy a lefedettség. Az egyik tv-n nálunk ez van, a másik kettőn t--home iptv.
2012. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Évek óta használok a kábel mellett párhuzamosan digitális földfelszíni sugárzást is. Vettem egy HD dvb-t tunert, amivel lényegében a királyi tévé HD adásait ingyen foghatom.

A tető antenna kb. 30 éves (csak új kábelt húztam le), a HD dvb-t tuner megvétele után semmi problémám nem volt, igaz, Budapesten lakom.

2012. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én voltam az első válaszoló is, nekünk is csak azért kellett az új antenna, mert a régit, mikor bejöttek a tányérosok, akkor leszereltük és szerintem eldobva lettek vagy nem tudom. Budapesten és a nagyobb városokba, biztos, hogy jobb a helyzet, én egy kis faluból írok, ahhoz képest viszont nem olyan rossz, na :)
2012. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!