Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyiket válasszam okostvhez?

Melyiket válasszam okostvhez?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik hogy okostévét fogok venni, azért mert ilyet találtam technikai adatok alapján jónak, de ha már okostv én kihasználnám, de mivel a pcmet mindeneseben rá szeretném kötni a tv-re, hogy játék közben szebb legyen kép, de ha már van tv, akkor netezni és kényelmesebb azon. Így jött az ötlet, hogy veszek egy vezetéknélküli billentyűzetet amiben mondjuk van beépített touchpad. Innen jött az ötlet, hogy a tv-re készült alkalmazások sokkal jobban kihasználják a nagyképernyő előnyeit, és praktikus lenne netezni, facebookozni, meg filmeket nézni a tv ről, akkor viszont a tvhez használható billentyűzzetet kéne használni. Melyik megoldás lenne ideális?


1.) Maradok a géppel használható megoldásnál


2.) Tv-n mégiscsak jobb, ezért azt használom


3.) A tv kényelmesebb, de nem lehet vele mindent megcsinálni, ezért mindkettőből kell vennem


4.) A tv-n nem minden végezhető el, de csak olyan apróságokhoz kell a gép hogy azért nem érdemes megvenni


5.) egyébb


Bármelyik megoldás mellett döntök, gamepaddal gépről, tvn fogok játszani, ez csak a böngészés része!



2012. nov. 2. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem, hogy ha a tv-t választom akkor valahogy azt is meg kell oldanom, hogy legyen net, mert nekem csak wifi-s netem van, a tv meg nem tud wifit, tehát nyomós érv kell a tv mellé
2012. nov. 2. 19:29
 2/2 anonim válasza:

a wifi t meg lehet oldani 1 USb s dologgal bedugod (ezekbe a tv-kbe elő van készítve) és akkor lesz wifi

a másik kérdésből sztem 3 de attól függ mire kell. Neten kb annyit tudsz vele megcsinálni mint egy okostelefonnal..

2012. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!