Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lehetett ezeknek a címük?

Mi lehetett ezeknek a címük?

Figyelt kérdés

Még nagyon nagyon régen láttam 2 mesét, de abban se vagyok biztos,hogy nem egy és ugyanaz volt a 2

nem emlékszem sokra, mikulásos volt, egy zöld ruhás ember képe maradt meg, és egyszer kapott egy cicát, akit Pocaknak nevezett el, meg valami övtől vagy nemtudom mitől lehet sál volt, elment az emberek közé, de így repülni tudott, és nem látták őt. Valami tündér is volt benne ha jól emlékszem. És aztán öreg lett jött érte a 'halál' de valahogy elintézték hogy ne haljon meg.

a másik meg olyasmi volt, hogy egy bocsi azt hiszem az ablakon át meggyújtott valamit, bíróság elé vitték, egy hóember volt az egyetlen szemtanú, de a boszi arra hivatkozva hogy fázik a hóember köré tüzet varázsol, és a tanuskodása előtt elolvad, nem emlékszem hogy mi lett a vége... kb ennyi... remélem valaki rájuk ismer... mondom az is lehet, hogy ugyanaz a 2, csak nem emlékszem nagyon :/



2012. nov. 3. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni, de a második nekem is rémlik, majd gondolkozom, csak írok, hogy megtaláljam a kérdésed megint :)
2012. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, remélem meg lesz :)
2012. nov. 9. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Megvan :)


[link]

2012. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úúúú nagyon köszi :D már csak a másik kellene :D
2012. nov. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!