Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 2012. november 10. -én melyik...

2012. november 10. -én melyik rész (évad+rész) ment a 19:40-kor kezdődő iCarly-ban a Nickelodeonon? (többlent)

Figyelt kérdés

Carly-ék este az iskolában vannak a többi diákkal együtt,hogy befejezzék az iskolai feladataikat.

Freddy és egy barátja,Brad,egy olyan gépet építenek,ami kimutatja,hogy mit éreznek az emberek.

Samen próbálják ki,és a masina azt mutatja,hogy Sam szerelmes.

A rész elején már feltűnt Carlynak és Freddynek,hogy Sam furcsán viselkedik,kedves Freddyvel és Braddel,és bárhova mennek velük akar menni,így rögtön azt hitték,Sam Bradbe szerelmes,ám ő ezt tagadta.

Az epizód végén kiderül,hogy Sam valóban szerelmes,azonban nem Bradbe,hanem Freddybe,és még meg is csókolja.


2012. nov. 10. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A Jetix.try.hu-n vannak fent iCarly részek, de regisztrálnod kell, hogy megnézhesd.

Amúgy szerintem ez a 3. évad utolsó része, de nem vagyok biztos benne…

2012. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OMG az angol címe, a magyart nem tudom
2012. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magyar címea Szent ég!
2013. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
feltöltök icarly részeket majd írok és adok linket évadok amik megvannak: 2(ANGOL) 3-4-5 magyar
2013. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!