Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mondanátok jó animéket?

Mondanátok jó animéket?

Figyelt kérdés
Nagy animefan vagyok és most kaptam egy dvd-t úgyhogy letöltök pár jó animét dee újakat akarok amiket még nem ismerek, mert amiket láttam már, nem olyan élvezetes újranézni..:D

2012. nov. 11. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én eddig ezeket néztem: Bleach, One piece, Fairy tail, Fullmetal alchemist, Togainu no chi, Soul eater.Bár ezek elég alapok szóval lehet hogy már láttad őket.
2012. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kivéve a Togainu no chi-t.Az nem annyira alap.Mondjuk az csak 12 rész.
2012. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Code Geass

Claymore

Mirai Nikki

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai /Röviden : AnoHana, egyik legjobb dráma/

Angel Beats

ELfen Lied

HagaRen (2009)

Gintama

Bakuman /3.évada most fut/

High School DxD

Steins;Gate

Sousei no Aquarion /és második évada az Aquarion EVOL/

Neon Genesis Evangelion

Clannad

Deadman Wonderland

Ghost in the Shell

Baccano!

Fate/Stay Night

Fate/Zero

2012. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felmész a www.animeaddicts.hu vagy a www.uraharashop.hu oldalra, aztán nézed az új megjelenéseket folyamatosan, mint mindenki :)
2012. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenceim, a Detective Conan ami lassan indult, de a 100. rész felett kezd nagyon jó lenni, a 200. résztől vált a kedvencemmé, a Gosick szintén krimi, a suteki tantei labirinth szintén, meg a death note ami szintén :)
2012. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A Code Geass-t mindenképpen ajánlanám én is, ha komolyabb hangulatúak is érdekelnek. Engem nagyon beszippantott, anno egy hétvége alatt néztem meg mind az 50 részt, két hete pedig újranéztem 4-5 nap alatt.
2012. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Detective Conan, Magic Kaito, Black Lagoon, Rosen Maiden, Ranma 1/2, Paradise Kiss, Nana, Hetalia, Vampire Knight (2-3.évad), Slayers

Van egy pár, ami régebbi, de Hungariban nem nagyon ismert: Hana Yori Dango, Gokusen, Candy Candy, Lady Georgie, stb.

remélem tudtam segíteni ^^

2012. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
naruto és naruto shippuuden, bleach, fairy tail, death note. de naruto a legjobb!:)
2012. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nyucok válasza:
100%
Psychic Detective Yakumo, kuroshitsuji 1-2, Ao no exorcist, Mononoke, You're being summoned Azazel-san!, Arakawa under the bridge 1-2, kurozuka...
2012. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Chaos Head, Fairy Tail, Inuyasha, Yu Yu Hakusho, Bleach, Code Breaker, Zetsuen no Tempest, Accel wolrd, Sword Art Online, Katekyo Hitman Reborn, D Gray-man és persze a Dragon Ball.

Én ezeket nézem.

Nem, tudom de én még mindig élvezem mindet. Ami még jelenleg is fut azt is sokszor visszanézem.

(Tudom, nem mind új anime de ha esetleg valamelyik akkor ne hagyd ki, mert szerintem 1től 1ig mind remek alkotás.)

2012. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!