Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Segítség! Pár éve láttam egy...

Segítség! Pár éve láttam egy műsort az m1 csatornán - ismeretterjesztő sorozat, amely a tudományról szólt és többek között MÉRŐ LÁSZLÓ (matematikus) szerepelt benne, de nem tudom megtalálni a műsor CÍMÉT! Emlékszik valaki?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A Kultúrház c. műsorban pl. többször is szerepelt:

[link]


A Neumann János-megemlékezés kapcsán 2007-ben is szerepelt (Kultúrház Háttér)

[link]


Játék (és) elmélet kapcsán - ez is 2007-2008 körüli lehet:

[link]


Egyszer a MédiaMix-ben is megszólalt:

[link]


A zárórában is volt:

[link]


Az estében is volt:

[link]

2012. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem. Sajnos nem ezek. Ez kb. 1 órás ismeretterjesztő műsor volt, összesen úgy emlékszem 2 része volt és abba a műsorba mondta:

Hogy vannak matematikai problémák, amit Lovász László megold 2 nap alatt, nekem viszont 1 évre lenne szükségem rá, ez viszont nem jelenti azt, hogy Lovász Lászlónak azokkal a problémákkal kéne foglalkoznia, amit Én is meg tudok oldani. Ez volt a gondolat lényege.


Egy 1 órás film volt, ahol sok tudós, kutató felszólalt.

2012. nov. 14. 20:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Emberek! Valaki segítene?
2012. nov. 17. 00:30
 4/4 A kérdező kommentje:
TUDJA VALAKI?
2012. dec. 12. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!