Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek mi lenne az abszolút...

Nektek mi lenne az abszolút Top 12-tök az X Faktor 3-ba?

Figyelt kérdés

Nekem így nézne ki: (sorrendbe)


Meggyes Csaba

Oláh Gergő

Barna Gergő

Antal Tímea

Borbély Richárd

Pál Loretta

Horváth Sándor

Jáger Kinga

Fóris-Ferenczi Gábor

Ekanem Bálint Emota

Fehér Zoltán

Kvaka Andrea


Ebből bejuttattak 4-et abból 2 a két leggyengébb és őket is hamar kiejtették bár Zolit sokat hallhattuk a sok párbaj miatt.


Én felháborítónak tartom ami ott folyik. Egyrészt nem kéne kategóriákra osztani másrészt nem kéne szerintem közönségből húzni a pénzt. Vagy az kéne hogy mindenki egyet szavazhat mint az országgyűlési választásokon:D. Vagy kéne 4 mentor és ott a kulcs szó hogy mentor. Akik nem a legjobb 10-ből 2-t juttatnak be és ezt már tényként mondhatom mert sokan így vannak vele. És nem úgy kéne először is hogy már a válogatón figyelembe se vesszük a Barna Gergőt és kiejtjük vagy ezt a csajt pl.: [link] Utána ha kialakul egy 150 szépen nem a megcsinált sztárokat mutatni akikből tudják hogy sok pénzt lehet kihozni (Zámbó, Csobot) hanem mindenkiből aki nagyon lényeges (60 ember lenne kb. egy picit és esetleg a kiesőkből is. Utána lehet ezt olyan 64-re karcsúsítani és utána megint MINDENKIT figyelembe véve egy adást csinálni és nem kiejteni a jókat. Utána meg ezt megfelezni és sorsolással elosztani 8-8-8-8 arányba a versenyzőket a mentorok közt és mondjuk utána úgy menni az élő showba. Mert az a baj hogy a tök jókat kiejtik hamar alig látunk belőlük valamit Meggyes, Jáger, Pál, Horváth pl. és utána meg ez a kategóriákhoz és pénzhez erőltetett 12-t benyomják. Utána meg nézhetjük hogy a sok lúzer 10 adáson keresztül kiesik közbe egy rendes tehetségnek meg volt 4 adása és az is rossz körülmények közt. Ezért szerintem 32-nél az élő showba kettesével kéne kiesni. 4-en párbajoznának és a legrosszabb menne a legjobbal. a kettő középső meg egymás ellen. Ez olyan 16 adás lenne mondjuk de akkor lehetne néha szombat vasárnap is és úgy 8 hét alatt le lehetne tudni. Igazából mind1 de szerintem a kiesőket a mentoroknak kéne megszabni mert így nem fair hogy valakinek színházi valakinek hype valakinek ilyen karakteri valakinek meg családi háttere és előnyei miatt eljutnak a legjobb 6-ba. Szerintem a Zoli és az Andi azért estek ki hamar mert egyiknek sem volt gazdag családja akik nyomják rájuk az SMS-t nem volt különleges karakterük nem volt akkora hangjuk hogy egy olyan hype legyen körülöttük hogy mindenki rájuk nyomjon aki civil és nem volt semmilyen előéletük az X faktor előtt. Ez így nem fair a nézők ne döntsenek. Így azt kell hogy mondjam hogy pocsék a műsor. Csak a castingokat érdemes nézni és talán a tábort meg esetleg a mentorok házát ha nincs más dolgunk de ott már ahogy mutogatják az embereket... De az élő show-t semmiképp. Én már egy pár adást nem is láttam de képbe vagyok. Szánalamas ami ott folyik. Ilyen tehetségeket hogy lehet kiejteni és olyanokat bent tartani akik gyengék? Stone, Szabó, Zámbó? Ők a legjobb 6 fele??? Hát még a Csobot Adél sem érdemelné meg de ők??? Mind1 leírtam a véleményem ha valamit hozzáfűznétek akkor oké amúgy az a kérdésem hogy ti szerintetek össze vissza mi lenne a legjobb 12 de akár kategóriákba is mondhatjátok...



2012. nov. 21. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

1-2: Meggyes Csaba és Oláh Gergő szerintem is a legjobb 2 :) Nem nagyon tudok választani...


3: Kiss Ernő Zsolt


4: Fóris-Ferenczi Gábor


5: Jáger Kinga


6: Antal Tímea (neki nem tetszenek a mozdulatai valamiért)


7: Szolga József


8: Ekanem Bálint Emota


9: Horváth Sándor


10: Borbély Richárd


Teljesen egyetértek veled, lassan nevetséges lesz a műsor, mert kiszórnak olyanokat akiknek GYÖNYÖRŰ hangjuk van és benthagyják a "sztáralkatokat". Ez már lassan nem tehetségkutató, hanem celebgyár.


Amúgy Szerintem most idén a pasik jobbak voltak :)

2012. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiss Ernő sem volt rossz meg a Józsi se de szerintem az 50-nél tovább nekik nem kéne jutniuk ebbe a műsorba. A fiúk tényleg jobbak voltak.
2012. nov. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!