Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért beszél, és foglalkozik...

Miért beszél, és foglalkozik mindenki betegesen az éppen aktuális TV műsorral/sorozattal (Megasztár, valóvilág), ami az RTL- en megy?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha valakinek megsértem a lelki világát, de vegyétek már észre, hogy ez nagyon szánalmas... Ha kilépek az utcára, felnézek facebookra, vagy csak beszélgetek az ismerőseimmel elkerülhetetlen, hogy ne halljak az éppen a TV- ben zajló műsorról. MIért van ez, mire jó, hogy megy egy undorító legalja valóságsó vagy egy elcseszett tehetségkutató műsor és már egyből mindenki azzal van elfoglalva???? Az emberek nem veszik észre, hogy ilyen szarok végett van befolyásolva a tudatuk? Annyira szánalmas... Nem is találok rá szavakat komolyan mondom. (Most jöhetnek a lealjasító kommentek, mert tudom, hogy az emberek 90%- a úgy is híve az ilyen szaroknak...)
2012. nov. 24. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki azt fogja neked írni, hogy ha nem tetszik, akkor ne nézd. ÉN egyetértek veled. Este beszélgetnék a 34 éves jogi egyetemet végzett bátyámmal, erre azt írja vissza, hogy "Stone-Zámbó párbaj, vajon ki nyeri?" No comment.
2012. nov. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is most konkrétan ez miatt írtam ki, mert itt telt be a pohár. És éppen ezaz, hogy nem nézem, nem is tetszik és mégis mindent tudok ezekről a szarokról, mert mindenki erről beszél, mint ha nem lenne az embereknek jobb dolguk... De azért jó látni, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2012. nov. 25. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Látod, mivel mindenki erről beszél. Itt van a kutya elásva. Előtt-utóbb lehet, hogy azért nézel bele ebbe a sz*rba, mert milyen már, hogy mindenki körülötted tudja miről van szó, csak te nem.

Én személy szerint a Való világgal voltam így, hogy egy teljes epizódot nem láttam belőle soha, de akár csak az index-et, vagy origót olvasva a képembe lökték az aktuális szereplők arcát, izgalmas hírekkel. Tehát be tudom azonosítani néhányukat, hogy ő a VV akárki.


Az a baj, hogy az emberek túl vannak terhelve, fáradtak, és ilyenkor jól esik lerogyni a tv elé és megnézni az amúgy is agyonreklámozott műsort. De összességében tényleg félelmetes hogy tudott ekkora teret nyerni. Pl. miért ilyen népszerű az RTL klub. Pláne az internet világában.

2012. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyszerűen a kereskedelmi tévék megjelenésével az emberek szisztematikus, sikeres elbutításáról van szó.
2012. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!