Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézed a "Házasodna a gazda"...

Nézed a "Házasodna a gazda" c. RTL-es új műsort?

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan "fantasztikus" siker lesz, mint az Összeesküvők a tv2-n?
2012. nov. 25. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem...

Nem egy nagy durranás, 10 felnőtt emberből max. 4 nézi!

Legalábbis felénk.

2012. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azt hittem egy kicsit legalább érdekelni fog főleg a vidéki tájak, birtokok miatt, a szerelmi része kevésbé. Ehhez képest még a szereplők nevét sem tudom, csak röpke pillanatokat láttam eddig az egészből, legutóbb a kiszavazást. Én ezt nem tudom végigizgulni, arról csámcsogni hogy XY gazda kit választ majd, semmi közünk hozzá, különben is biztos megjátszott az egész mint a hasonló témájú műsorok.
2012. nov. 26. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki hiszi azt el,hogy majd az ilyen kikent-kifent plázacicák fogják kiganézni az istállót,mint a gazda felesége.Nem?El tudom képzelni,hogy miután hazajön a műkörmöstől,megy,és megeteti a disznókat.Mert szerintem az a minimum,hogy a feleség is besegít a kinti munkákba, egy igazi gazda nem dísznek vesz el egy nőt.Ez a műsor úgy átverés ahogy van.
2012. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Naná! :)
2012. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze, nagyon szeretjük! ÉS MONDOM AZOKNAK AKIK EZT ÁLLÍTJÁK, HOGY NEM MEGJÁTSZOTT!! Azért, mert az RTl-en volt az a szar való világ (pfujj!) Benkő Dániel, Alkeoszos műsor, ezért persze, hogy egyből mindenki ezt gondolja. Hülyék!
2012. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-eske! Vigyázz a szádra! Anyád nem tanított meg a tiszteletre?
2012. dec. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!