Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Két pasi meg egy kicsi...

A Két pasi meg egy kicsi melyik részében volt?

Figyelt kérdés

Két jelenetet illetve sztorit nem tudok hova tenni. Az egyikben Jake még nagyon kicsi és Rose betekeri őt egy takaróba mint egy múmiát és nem tud mozogni.Ez a jelenet benne van a 9.évad utolsó részes visszaemlékezésben is.


A másik meg az hogy Alan és Charlie folyton veszekednek és van egy csaj(asszem) akit ez nagyon idegesít.Olyan jelenetre emlékszem,hogy vitatkoznak valamin majd ránéznek erre a csajra aztán megölelik egymást hogy "nem veszekszünk látod"


Tudom kicsit homályos, de ha vki tudja mikori részek ezek írja meg légyszi!köszi


2012. nov. 30. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
az 2. az az 1. évad 15-16 rész ( ezek összefügnekk nemtudom már hogy melyikben van valamelyikben a 2 közül)
2012. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elözö vagyok. *a 2.ik ( szoval a veszekedös)
2012. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ismét én vagyok, megvan:D mind a 2 az elsö évead 15. részében van:)
2012. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] ezaz:D
2012. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, már régóta kerestem, nem gondoltam hogy egy részben vannak!
2012. dec. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!