Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri az X...

Szerintetek ki nyeri az X faktort?

Figyelt kérdés
Hajrá Stone! Én azt mondom....:D Csináltam is erről egy videót: http://www.youtube.com/watch?v=D1QGUp7YyzM

2012. dec. 1. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már nem nagyon nézek kicsit kamu szaga van , kis zámbó is 0 hangal elment a feléig , a csobot is úristen ..


Elején még a Kiss Ernő Zsolt , a PJZ és a Stone tetszett (válogatót néztem csak)

2012. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Oláh Gergő vagy Antal Timi. Ők ketten szerintem messze jobbak hangilag a másik két bent maradt versenyzőnél.
2012. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
remélem Oláh Gergő ő érdemli meg :) de Timi és Dávid is nagyon jól énekelnek :) az meg hogy Adél mit keres még ott nem értem :S
2012. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az nyeri a legtöbbet aki magasról szarik az ilyen kamu ratyi műsorokra. :)
2012. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
oláh gergőőőőőőő
2012. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
sztem az a b*zi cigány oláh gergő nyeri meg! -.-
2012. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Utolsó!


Te biztosan egy nagyon értelmes ember lehetsz az életbe.Gergőt nem lehet hasonlítani a lopós,balhés cigányokhoz,sőt még hozzád sem.Sokkal értelmesebb mint te -.-"


Kérdező! :)


Én Gergő mellett voksolok,messze-messze. :) (Sajnos) nem vagyok benne biztos,hogy ő nyeri.De bízzunk benne! :D

Teszem hozzá Timi+Adél a másik kedvenc,de nekem Timi olyan...nem természetes,Adél meg egy tündér,de ő hangilag nincs olyan erős,mint Gergő v. Timi :D


Hajrá Gergő!!!! <3 <3


12/L

2012. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hála istennek ma vége lesz, nem értem egyes embereknek hogy van annyi lóvéjuk hogy az RTL-t így tudják SMS böl befolyt pénzel támogatni, és ezért a támogatásért csak szart ,és hugyot kapni.
2012. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!