Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Digi miért változat önkényes...

A Digi miért változat önkényesen a programcsomagon?

Figyelt kérdés

Nagyon bosszantó, hogy több csatorna eltűnt, amit eddig rendszeresen néztünk, szerettünk (Investigation Discovery, Animal Planet), erre betettek a helyükre valami agyromboló béna csatornát.

Megtehetik, hogy önkényesen váltogatják a kínálatot, mindenféle előzetes egyeztetés nélkül?


2012. dec. 5. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne tehetnék? Ki tegye meg, ha nem a szolgáltató?:D Majd szerinted kiküldenek 500.000 embernek egy kérdőívet, hogy akarod-e? A balhé ebbe nem az volt, hogy kivették (mert előre tudni lehetett, kb. fél éve, hogy ez lesz), hanem az, hogy nem tájékoztatták az ügyfeleket 1 hónappal a változás előtt (hozzáteszem, hogy senki nem is szokta, vagy megkerüli).

Ez egy üzleti döntés volt. A Discovery horribilis összeget kért a csomagjáért, amit a Digi nem akart kifizetni. Ennyire egyszerű.

2012. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De én úgy gondolom, hogy kötök egy szerződést bizonyos szolgáltatásra, amiben a Discovery is benne van.

Tehát azért választom a 3-as, drágább csomagot, hogy azt is tudjam nézni, minden előzetes figyelmeztetés nélkül eltűnik. Ilyen esetben a hűségnyilatkozat nem köt szerintem, hiszen nem azt kaptam, amire előfizettem.

Ezzel az erővel mondjuk 70 csatornára fizetek elő, 1 év múlva már csak 30-at foghatok be, mert a Digi spórol?

2012. dec. 6. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha utánajársz, láthatod, hogy a Digi megváltoztatta az általános szerződési feltételeket. Tehát most, a csatornaváltozás után 15 napig felmondhattad volna (felmondhatod) az előfizetésedet minden díj nélkül elvileg. Sokan megtették. És igen, Magyarországon a szolgáltatók önkényesen megtehetik a csatornakínálatuk változtatását. 1 hónappal előtte kell bejelenteniük a változtatást, de ezt jól eldugva szokták megtenni:) Résen kell lenni.

A Discovery csatornák kivételét amúgy már jó 3-4 hónapja biztosan lehetett tudni, mivel nem akartak megegyezni, valamint a Digi bejelentette, hogy elindítja 3 saját természetfilmes csatornáját.

2012. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!