Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet beállítani a többi...

Hogy lehet beállítani a többi csatornát a TV? A többi lent

Figyelt kérdés
Egy kábel TV van bekötve és az van 3 felé osztva minden jól megy csak az a probléma, hogy a tesóm TV-jén több csatorna van mint az enyémen szóval ott van minimax life network meg ilyenek ezt nem tudom hogy lehet beállítani

2012. dec. 5. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a tesód tv-je már fogja a digitális csatornákat is, míg a tiéd csak az analógot.
2012. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kábelen jön a vétel, és nincsenek külön digitális beltéri egységek, akkor az mindenképp analóg adás mind a három tévén.

Egyszerűen be kell állítani a tévéd, menű-beállitások, vagy automatikus, vagy kézi beállítás.

2012. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A tesóm tv je sokkal szarabb mint az enyém amúgy meg nem tudom hogy lehet beállítani pedig már próbáltam
2012. dec. 5. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy az övén van erősítő. Nekem pl olyan volt hogy a tv-n nagyon szar minőségben jöttek be a csatornák, a dvd, és a vhs lejátszóban már volt erősítő.
2012. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!