Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök, hogy Szabó Dávid...

Örültök, hogy Szabó Dávid kiesett?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Még nem is esett ki :D
2012. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de igen
2012. dec. 8. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
:) szerintem is o megy haza es barmennyire is unszimpatikus neha az adel, david nem olyan nagy szam hogy ellene nyerni tudjon
2012. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

hát igen,sajnos ez várható volt,hogy ő esik ki..

Igazából hangilag a gyerek nagyon szar,én be se raktam volna az élőshow-ba,DE még így is jobban örültem volna,ha ő jut tovább,mint Adél(akinek igazából kur.a jó hangja van,de egyszerűen nem bírom elviselni..)

2012. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

EGYÁLTALÁN nem kedvelem Adélt, sokkal jobbak estek ki nála......

Ezért nem, nem örülök, hogy Szabó Dávid kiesett.

2012. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Én az egész verseny alatt Cs. Adélnak drukkoltam, szurkoltam és most is. Igazából már nem érdekel, hogy hanyadik lesz. De ott van a TOP3-ban, ami szép eredmény. Innen már mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Szerintem ha Oláh Gergő meg is nyeri, 1-2 év múlva senki nem hall felőle, mert nem jelenség.
2012. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
egyik se a kedvencem,de inkább Adélnak kellett volna kiesnie :S
2012. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Én igen, mert nincs benne semmi érdekes, fél év múlva már a nevére sem fogunk emlékezni. Csobot Adél viszont egy jelenség, simán el tudnám képzelni egy régi filmben mint színésznőt. :)
2012. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
örülök, hát hogy a fenébe ne.. azon is csodálkoztam, hogy eddig eljutott. A nevére senki sem fog emlékezni, mert se megjelenése, se tílusa, se hangja szegénykének.
2012. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Örülök, se hangja, se egyénisége, egyáltalán nem fogunk emlékezni rá, unalmas, üres. Adé igazi tehetség, benne tényleg megvan az X, akkoris, ha a sok savanyú és csúnya nő nem tudja őt elviselni.
2012. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!