Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért egyre gagyibb a Showder...

Miért egyre gagyibb a Showder klub?

Figyelt kérdés

Ez valami katasztrofálisan rossz, pl. dombóvári annyira gyenge volt, hogy még egy félmosolyt se csikart ki, mondjuk nem egy bödőcs meg kőhalmi, de ennyire gyenge nem volt.


Lassan minden "poénba" valami szánalmas reklámot rejtenek, a bödőcs lelépett, alig van már normálos stand up-os.


Miért épül le ennyire a showder klub?


Ugyanaz lesz a sorsa mint a Gálvölgyi shownak, meg a heti hetesnek? 10 éve jók voltak, pl a HH, de az utóbbi sok-sok évben bele se érdemes nézni.


Elfogytak a poénok? Vagy az rtl klub jó szokásához híven leépíti a műsorokat a 70-es IQ-jú bármin röhögök nézők szintjére? Miért kell minden műsorból mónika só szinvonalat csinálni?



2012. dec. 10. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Én már nem nézem egy ideje mert szerintem is egy sz*r lett.

A téma kb mindig az rtl aktuális főműsora(x faktor, vv stb...), a "saját" sztorijaikról meg süt hogy kb 1% valóság tartalmuk nincs. Erőltetett az egész.

2012. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kifogytak a poénokból. Egyetértek veled, épp mostanában kezdtem el nézni az utolsó és a jelenlegi évadot (a tévében nem követem figyelemmel), és majdnemhogy borzalmas. Volt olyan adás amit fapofával néztem végig. Nem azért mert nincs humorom, hanem mert egy olyan poént nem tudtak mondani amin elmosolyodtam volna.

A CD lapos kör alakú és a közepén van egy lyuk - hasonló szintű "poénok" vannak benne. Meg amit nagyon nem csípek, hogy felhoznak egy teljesen átlagos élethelyzetet, például hogy Sanyi elmegy a bankba, és ezek után olyan abszurd képzelgésekkel folytatják, hogy az valami hihetetlen és ezt próbálják viccesen előadni. Az eredmény pedig nagyon lapos lesz.

Néhány régi motoros, Bödöcs, Kőhalmi, KissÁdám, Aranyosi előadásait még mindig szívesen hallgatom, de rajtuk is kezd látszani az a bizonyos leépülés.

2012. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bödöcs 10+pont (lelépett)

Kőhalmi 10pont, már csak inkább 8pont

Beliczai 8pont

Kiss 7-8pont, mostanában inkább 5-6 pont, a káromkodása idegesítő

KAP 8pont

Aranyosi 7 pont

Kormos A. is viszonylag jó, bár néha unalmas volt

Mogács néha vicces néha meg idegesítő, de legalább egyedi

Szőlősy-Cs 6pont, az állandó szóismétlése a poén végén idegesítő



Az összes többi fellépő inkább a falunapokra való hakni turista. Látszik, hogy a poénjaik színvonala is inkább oda születik, azokon a poénokon nem kell sokat gondolkodni, és matt részegen is nevetnek a kedves egybegyűltek. Kár, hogy ennyire leépült/leépítik a TV show-t. Sajnos/Szerencsére a kereskedelmi TV-k napjai meg vannak számolva, legalább is a reklám piacot illetően. A szomorú az, hogy a legeslegalja módokon próbálják a tv vezetői a nézettséget produkálni, arra meg nagy ívben tesznek, hogy az emberek butulnak el az ostoba tv műsorok láttán.

2012. dec. 13. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan olyan műsor, amit nem heti rendszerességgel kéne leadni, mert a legtöbb igényes humorista nem határidőre, lóhalálában ír poénokat, hanem tényleg folyamatosan dolgozik, finomítja a poénokat, teszteli a közönségen... és amikor már van egy tényleg van mkinek egy jó egyvelege, kinek több, kinek kevesebb, akkor mondjuk egy évben 2x. Hofinak is az volt/lehetett a varázsa anno, hogy nem "majomkodott" a tévében minden héten, hanem viszont amikor szilveszterkor fellépett, akkor mki nyálcsorgatva várta, és akkor egy teljes műsorral jött. Valószínűleg az ő poénjainak a szintje is lecsökkent volna, ha határidőre kellett volna gyártania hetente-kéthetente, és meg is lett volna adva, hogy na, márpedig a csatorna műsorairól is legyen benne szó...

Közben meg, hogy "jaj, ne legyen uncsi", küldenek be egy csomó olyan humoristát új fiúként, aki vagy nem oda való (nem feltétlen amiatt, mert a humor rossz, hanem mert nem előadónak való), vagy még rengeteget kell fejlődnie előadás terén. Janklovics pl. nekem nagyon kellemes meglepetés volt anno a többi új között, akik kb. a béka segge alatt vannak, legalábbis a többiekhez képest (pl. Bellus és Bács, így hirtelen).

2013. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

kérdező+1.és 2. válaszoló: nincs olyan szinten a humorotok hogy megértsétek ezek szerint.


3.válaszoló:nem vetted észre hogy minden héten más előadók vannak.Ez a tipikus "muszáj belekötnöm valamibe" hozzáállás.

2013. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy van valaki magasan fejlett humorérzékkel aki megmondja a frankót és visszaállítja a világ normális rendjét :)

Nincs olyan szinten a humorunk? Mármint a béka s*gge alatt? Ennek inkább örülök :)

Ha nem vicces (márpedig sok poén nem vicces) akkor miért röhögjek? Megszokásból?

2013. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!