Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kezdő Animés vagyok. Tudnátok...

Kezdő Animés vagyok. Tudnátok ajánlani valami jó sorozatot?

Figyelt kérdés

Bevallom, annyira kezdő vagyok, hogy még életemben nem néztem egyet sem. :D A legjobbal szeretném kezdeni!

Jah, és azért van egy kérésem... Inkább, ha lehet, a fantasykat hanyagoljuk. Köszönöm!! :)



2012. dec. 12. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen stílus érdekel?

Akció/Krimi/Detektív/Iskolai élet/Ecchi/Shounen/Vámpír/Horror...

Illetve milyen hosszú animékkel szeretnéd kezdeni?

Mert most mondhatom pl. a One Piece-t 576 rész és még mindig fut, vagy egy rövidebb 12 részest

2012. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Imperator2001 ***** válasza:
Nincs olyan hogy legjobb! Lehet hogy amit ajánlanak az emberek legjobb animeként az neked nem fog tetszeni!
2012. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam, érdekel mások véleménye...

Nem kell kiforgatni a szavaimat, oké?! :))

2012. dec. 12. 20:17
 4/11 Imperator2001 ***** válasza:
oké! :DD
2012. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha megadnád hány éves és milyen nemű vagy, de azért így is tudok mondani pár jó cuccot kezdésenk :D Uniszex cuccokat egy 14 éves korosztálytól felfelé.


Durarara!! - ez egy nagyon jó darab, főleg ha inkább a karakterközpontú coccok érdekelnek


Death Note - ez egy alapdarab, szerintem már hallotad is a szoriját.


Fate/Zero - amikor rákeresel valami olyasmit fog kiírni, hogy a Fate/Stay Night folyatása vagy előzménye, de ezt érdemes megnézni előbb. A sztori ketté van bontva (Fate/Zero 2nd season), de teljesen egybefüggő, a minőség miatt bontották ketté.


Fullmetal Alchemist: Brotherhood - ezt egy tipikusan oylan amime, amit mindenki JOGGAL imád. Ritka madár az ilyen. És ha itt kicsit visszaolvasgatsz, akkor már 6000x leírták h mi a különbség e között meg a sima FMA között.


Toaru Majutsu no Index - Egyszerűen csak király.


Sengoku Basara - nem egy agysebész cucc, de az élvezeti faktora naaaagyon magas:D



Ezeket tudom kezdő animéseknek ajánlani, de ha már kicsit jobban benne vagy a dologban ezek 'kötelező' darabok:

Steins;Gate - ennek ha kezdő animés lennél, az első kb. 8 részét elunnád, és nem fejeznéd be a világ egyik legjobb animéjét.


Shiki - hangulatos vámpírszori. Semmi Twilight-effektus.


Mahou Shoujo Madoka★Magica (indavidón Puealla Magi Madoka Magica néven van fent) - ne ilyesszen el a tündi-bündi grafika és a csipkébe öltözött lolik, ez egy nagyon durván pszichológiai anime.


Elfen Lied - szvsz ez nem AKKORA szám, kezdő animéseknek semmiképp sem ajánlom, de később egy próbát azért megér, hatalmas a rajongótábora. De inkább akkor ajánlom, ha fiú vagy.


Code Geass - ezt mindig kicsit félve ajánom, mert mikor én elkezdem kb. egy éve nézni, 10 résznél nem bírtam tovább, de mikor pár hete végignéztem, már iszonyúan bejött. Mecha mondjuk van benne, de nem zavaró igazából. A lezárása meg... ennél jobbat soha nem fog látni a csóri animés.


Darker Than Black - erről nem írok semmit, csak nézd meg.

2012. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Death Note-t mindenképpen! Ha elkezded nézni, abba se tudod hagyni :D. Aztán jöhet Detective Conan, Magic Kaito, Naruto, Yu Yu Hakusho, Soul Eater. :D
2012. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D
2012. dec. 14. 18:14
 8/11 anonim válasza:

Az FMA-t én is ajánlom de ha megnézed akkor inkább az FMA- testvériséget nézd meg előbb mert ha az FMA-val kezdesz nem fog tetszeni a 2. Évad * magamból indulok ki, mióta megjelent nem vagyok képes megnézni a testvériséget mert az első rajz stilusahoz szoktam ><"*

Amit meg nagyon ajánlok az a chrono crusade, soul eater, lovely complex , yuyuhaku sho... Most hirtelen ennyit tudok amit imádtam

2012. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit nagyon ajánlok, az a Slayers meg a Chrno Crusade.
2012. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

SRMTHFG

Shaman king


a fanjaim

2012. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!