Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Átmehetek másik szolgáltatóhoz...

Átmehetek másik szolgáltatóhoz gond nélkül?

Figyelt kérdés

Egy vidéki kisvárosban élek, és itt nincs sok tv/internet szolgáltató, a PR Telecommal kötöttünk szerződést néhány hónapja 2 év hűséggel. Főként az internet miatt, de néha tv-zünk is, a párom nagyon szereti az Animal Planetet, kb 30%-ban ezt nézzük, amikor tévézünk. És most megtudtam, hogy el fogják venni ezt a csatornát + a discoveryt.


Az a kérdésem, hogy szerintetek le tudom -e mondani a szerződést anélkül hogy kötbért kéne fizetni a 2év hűség miatt, arra hivatkozva, hogy úgy módosították időközben egyoldalúan a szolgáltatást, hogy az minket ebben a formában a továbbiakban már nem érdekel? Most ez hülyén hangzik, de tényleg menjenek már a jó büdös p*csába.



2012. dec. 15. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A Digi is ezt csinálta.


Nézd meg a szerződéseteket a hűségidőre vonatkozóan, de sajnos ezek a cégek ügyesen írják meg a szerződéseket.

Pl: " a műsorváltoztatás jogát fenntartjuk" - innentől kezdve nem sokat lehet tenni.

2012. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a t home val szeretném felbontani a szerzödést és vissza a pr telecomhoz ! A Thome nembövit semmit és nemkapok új adokat se a pr telecom adja.
2014. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!