Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha senki nem szavaz az X-FAKTO...

Ha senki nem szavaz az X-FAKTOR-ban akkor mégis mi ez a SMS-mánia, ha szavazzanak, mert a közönség dönt?

Figyelt kérdés
Ti szavaztok? Én nem. Szerintem nagyon nagy átverés ez az SMS-cucc.

2012. dec. 15. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy szavaznak..én nem bírom azokat akik azt mondják hogy az ilyen szavazós cucc kamu
2012. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mással mivel magyaráznád, h állandóan fikázták Krisztiánt is STONE-t is mégis benne voltak a TOP 6-ban? Állandóan csak a fikázás ment az RTL honlapján meg más fórumokon is. Hm? VAgy ha nem kamu az egész akkor az emberek szeretnek ennyire szitkozódni? Vagy mi?
2012. dec. 15. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nincs ebben semmi átverés. akire többen szavaznak, az jut tovább. az rtl-nek oly mindegy ki nyeri meg, neki az a lényeg, hogy minél többen küldjenek sms-t. küldenek is, ezért éri meg már szinte minden hétvégén főműsoridőben berakni egy ilyen szavazós műsort.

a bulvár viszont ugrik az ilyen műsorokra, imád csámcsogni az új (hulló)csillagok életén.

2012. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a szitkozódások és a szavazatok erősen ütik egymást. Ezt fikázzák, azt fikázzák mégis bejutottak, a TOP 12-be meg a TOP 6-ba. Én ezt nem értem, h van ez? Pl Csobot Adél. Menjen haza írják mindenhol. És mégis benne van a legjobb 3-ban! Értitek mit mondok?
2012. dec. 15. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Csobot Adélt rengetegen szeretik de sokan utálják is. Ezért rá persze hogy többen szavaznak mint a Like, Zoli, Andi, Spirit, PJZ, Stone, Lass Bea. Zámbót és Dávidot az előbbit az apja az utóbbit a színész karrierje húzta fel idáig. Stone egy érdekes dolog őt a személyisége húzta fel idáig. Akik logikusan gondolkoznak tudják hogy tehetségtelennek számít még ebben a mezőnyben is viszont akik ilyen régi nagy rockerek és sok ilyen ember van a családomba is, azoknak ő a kedvence. Egyébként meg Stonet az 5. helyig elrugdosták csak Zámbónak nagyon volt a szavazótábora. Timi és Gergő a két legjobb ezt mindenki tudja ők azért vannak bent. Akkor mit nem értesz? A Like szimpatikus volt sokaknak és ő nekik mivel hárman voltak több rokonjuk, ismerősük volt. Ráadásul ők is elsőre estek ki tehát Stonenál állítom nagyobb volt a szavazótáboruk. Lass Beának is bejátszhatott a színészet és volt is hangja azért. Fehér Zolinak és Kvaka Andinak semmi sem játszott be ezért ők már rögtön párbajoztak Zolit csak úgy rugdosták végig. Spirit is hamar kiesett, de a PJZ-nél láthatóan többen szerették ráadásul ott is hárman voltak. Ennyi.


Amúgy hogy a kérdésre külön válaszoljak: Igen, szinte biztos szerintem hogy nem csalják el. Max kicsi változtatások vannak a jobb dramaturgia érdekében.

2012. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!