Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt a szöveget letudná valaki...

Ezt a szöveget letudná valaki nekem angolra fordítani?

Figyelt kérdés

A szöveg:A meccs eredménye nem látható,mert nem szeretném azoknak elrontani a kedvét ezzel,akik még nem látták,viszont,ha a videó végére pörgetsz,ott fel lesz tüntetve.Megértéseteket Köszönöm!

Ha jó lesz,jár a zöld kéz.



2012. dec. 25. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
The match results are not shown because they do not want to spoil the mood with people who have not seen, however, if pörgetsz the end of the video, there will be tüntetve.Megértéseteket Thank you!
2012. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a Google fordító volt.
2012. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annak mi értelem van,hogy be másolod a googleba és az lefordítja,ezt én is megtudtam volna csinálni.Ilyenektől légyszi kíméljetek,aki tud angolul,de kezdetleges is a tudása attól is szívesebben látom,mint a googletól.Ugyanis ezt youtubra kell feltenni és oda mindegy milyen minőségben rakom fel a szöveget csak nyagyából érthető legyen.Téged első válaszoló pedig lepontozlak.
2012. dec. 25. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszoló.

Köszönöm a jóindulatod.

Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

The result of the match is not shown, since I don't want to spoil the spirit of those folks who haven't seen it yet. However, if you wind forward up to the end of the video, you will be able to see it.


Thank you for your understanding.

2012. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!