Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy Kőhalmi Zoltán melyik Showder Klub részben mondta ezt?

Figyelt kérdés
"Na, most! Esküvőn voltam 4éves gyerekkel! Ő gesztenyét gyűjt, mint minden négyéves! Ezt nem tujduk, hogy miért csinálják! Szerintem egyik gesztenye éppen olyan mint a másik, hogy aki egyet látott, az látta mindet! Ők meg gyűjtik! Ott, ahol meg lehet találni gesztenyét, ott meg rengeteg van! Ez gesztenyefák környékén tud előfordulni, máshol egészen ritkaság számba megy! Aki gyakorlott, az meg tudja, hogy mindig kell a zsebében lenni 8-12 gesztenyének, meg csigaháznak, meg döglött pocoknak! Mert kérdezni fogja, hogy megvan-e még! "
2012. dec. 29. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
1. évad 5. rész
2012. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy idekontákodok. És azt nem tudja valaki, hogy melyik részben beszélt Mága Zoltán nagykoncertjéről?

Sehogy sem tudom megtalálni.

2012. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!