Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap a Voice eredményhirdeté...

Tegnap a Voice eredményhirdetése alatt mi a fene ütött Henibe?

Figyelt kérdés
Gandzsázhatott vajon vagy ő alapból ilyen...érdekes? Mindenesetre szerintem eléggé lejáratta magát.
2013. jan. 5. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnézni?
2013. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom, talán a voice.hu-n ez is fent van, de itt egy műsor utáni interjú:

[link]

Ebben is elég érdekes.

2013. jan. 5. 22:28
 3/11 anonim válasza:
100%
Láttam, borzasztó volt. Mint egy bolond.
2013. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is eléggé furcsálltam, kicsit olyan volt, mint akinek nincs ki mind a négy kereke. Már régen lezárták a szavazást, ő még mutogatta ott, hogy küldjük az sms-est, pózolgatott, hülyéskedett, ami persze nem baj, de valahogy abba a pillanatba nem illett bele. Mindenki más izzgult, ő meg mintha az egészet félválról venné. Persze nem baj, ha nem olyan, hogy hisztériás rohamot kap a kieséstől, de akkor is furcsa volt...
2013. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ja, aztán utána meg elszaladt a színpadról.
2013. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy a nagymamakorú szőke néni? Én már korábban sem értettem miért kerül be egy ilyen idősebb, korosabb néni a műsorba. Biztosan tapasztalt, de általában huszon-, maximum harminc évesek nyernek ilyen műsorban. Szerződést sem egyszerű írni egy tapasztaltabb idősebb nővel, meg hát nem is biztos, hogy annyira eladható mint egy fiatalabb nő.
2013. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Elképzelhető, hogy úgy érezte, ez volt az utolsó esély az életében és már sehova nem fog kelleni 40 évesen, még egy ilyen gyengén muzsikáló tehetségkutató műsorba sem. Valószínűleg igaza van szegénynek.


Szerintem nem kellene elkeserednie, még lehetnek sikerei szombat esti karaoke bálokban, a barátaival házibuli összejöveteleken, esetleg jótékonysági koncerteken.

2013. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg bevolt tépve.. Nagyon gáz volt amit leművelt.:D
2013. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor Somló a lelkes közönséget akarta dicsérni, Heni azt hitte, hogy őt dicséri, és magára mutatott... tök gáz volt... nézzétek vissza!(mikor választ, h kit vigyen tovább)


Ennek mi lehet a fejében? Nincs tükre? Annyira nem is különösebben jó a hangja. Az első perctől nem kedveltem, végig meg volt sértődve.

2013. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos egy bizonyos életkor felett már nem működik az önkritika. Ez a szegény Czerovszky heni már erősen túlkoros egy ilyen műsorba, nem is értem minek jelentkezett. Elénekelt annak idején egy közepesen gyenge magyar film gyengécske betétdalát a csinibabát és szegény Czerovszky henriett az gondolja, hogy akkor övé a világ. Senkit nem érdekel a 90-es években melyik együttes alá énekelt, fogadja el, hogy a pop szakmában a színpadra csinos, fiatal énekesnők kellenek, és nem középszerű csúnyácska túlkoros nők. Az ő karrierjének már vége, ezt kellene mielőbb feldolgozni. Más reggeltől estig gürizik minimálbérért, a művészek meg dalolgatnak kedvükre, na persze. Jó lenne, ha felébrednének az ilyen művészlelkű félénekesnők. Remélem ez a műsor kellően felrázza a "művésznőt", hogy ideje valami tisztességes állás után néznie.
2013. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!