Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Működik a viván reklámozott...

Működik a viván reklámozott gps alapú telefon keresés? Olyan véleményt szeretnék aki kipróbálta már!

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogyis! ne higgy az ilyen "küldd az xy-t a 1799-re" baromságoknak, csak lehúznak pénzzel.
2009. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ááá xD a legelképesztőbb az a 'mennyire vagy meleg?' :D :D

hihetetlen mit képesek kitalálni, hogy lehúzzanak pénzzel

2009. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha működne, abból ku*va nagy botrány lenne! Rendőrség nem hagyná, hogy csak úgy beazonosítsanak embereket!
2009. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
(Zárójelbe meg szeretném említeni hogyha mégis letöltenéd nagyíts rá a tv-re és meglátod kisbetűs részben hogy sms-t amit írni akarsz+stop szót is hozzá kell raknod vagymi és akkor töltöd csak azt le.Ha nem így teszel akkor további szolgáltatásaikat is megkapod..és szegényebb leszel pár ezerrel!Nagynéném így járt.)
2009. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

2-4 km-en belüli pontossággal képes meghatározni a szolgáltató a telefon aktuális helyét az adótornyok segítségével (a lefedettségtől függ a pontosság, Vodafonnál biztosan van). GPS vevőt nem tartalmazó, de azt felismerni képes telefonok is használják ezt (GPS csatlakoztatása nélkül is tudja a program hogy hol vagy, csak néhány utcát téved és lassabban frissít).


Elképzelhető hogy ezt kihasználva működik a rendszer, nem tudom, de létezik ilyen helymeghatározás.

2009. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 imike78 válasza:
Nem próbáltam még, és habár írtad, hogy olyannak a tapasztalatára vagy kíváncsi, de józan paraszti ésszel belegondolva sem működhet... Technikailag megoldható, de mi lenne akkor a személyi szabadság megsértése kérdéssel? Még ha pontatlan is lenne az adótornyok háromszögelési mérése, akkor sem... Kinek mi köze van hozzá, hogy hol vagyok? Esetleg, ha egy beleegyező nyilatkozat is lenne, hogy nyugodtan közölhetik boldog boldogtalannal, hogy éppen melyik környéken tartózkodom. De egyébként nem is kell nagyon messze menni, kb annyira működik, mint a szúnyogriasztó csengőhang, meg a felnőttek számára hallhatatlan csengőhang, meg a röntgenfotó (vagy mi a sz*r volt az)... Épeszű ember nem fizet ilyen dolgokért! Bocsi, ha valamiben sértett az üzenetem.
2009. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amerikában ez ingyenes szolgáltatás:

[link]

2009. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!