Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik ez a régi mesefilm?...

Melyik ez a régi mesefilm? Nem emlékszem a címére és 1000 éve keresem, sikertelenül!

Figyelt kérdés
Nagyon kis részletre emlékszem belőle. Gyerek koromban láttam, kb. 20 éve! Élőszereplős mesefilm volt, gyerekek játszottak benne, valamilyen régi kastélyban kutattak valami után (talán kincs) és mindig valami feladatot kellett megoldaniuk, hogy tovább tudjanak menni! Volt egy nagy zongora, amin bizonyos hangokat kellett leütniük, de ha rossz billentyűt nyomtak meg, leszakadt valami alattuk, azt hiszem lépcsőfok... Ennyi az emlék!

2013. jan. 13. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Na most ezt nem értem , ha 1000éve keresed akkor hogyhogy 20éve láttad ?
2013. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Arra használom ezt a kifejezést,(1000 éve) hogy NAGYON-NAGYON RÉG ÓTA!

Így érthető, vagy máshogy is írjam le?

2013. jan. 13. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Na most ezt most én sem értem , ha 1000 éve

keresed akkor hogyhogy 20 éve láttad ?

2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úristen de primitívek! Ti sohasem mondtátok azt valamire hogy ezer éve ami régen volt?
2015. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehetett a kincsvadászok (angolul goonies)
2017. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!