Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szélesvásznú az RTL...

Zsoli25 kérdése:

Miért szélesvásznú az RTL klub a diginél?

Figyelt kérdés
Már pár napja szélesvásznú a képernyő az RTL klub nál. Nem tudom hogy mitévő legyek mert a többi csatorna képe rendes felbontásba van. Esetleg nem is nállam vana baj hanem a diginél?

2013. jan. 14. 16:00
 1/4 anonim válasza:

Nem nálad és nem is a diginél van hiba.Sőt nemcsak a diginél 16.9-es, hanem mindenhol.

Történt ugyanis hogy az RtlKlub már csak így sugározza műsorait és szép lassan az összes adó.

Ha modernebb 16.9 formátumú tv-d van csak állítsd át, ha a régebbi 4.3-as akkor a beállításokban a letterboxot válaszd így sem tűnik el a csík de sokkal nagyobb-láthatóbb lesz a kép.

2013. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem alapból 16:9 en van a felbontás amúgy full hd lcd tv-m van.De akkor nemtudom kihasználni az egész képernyőt?
2013. jan. 14. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A fekete sávokat is beletették az adásba, így a 16:9-es tévéken is ott van. UPC az elején egyszerűen levágta a széleket a digitális adásában. Nagyon nem megy nekik ez a képarányos dolog.
2013. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy RTL Klub TESZT adó a Diginél a digitális adók között, az nem fekete csíkos, de nem is túl jó minőség, viszont azt nézem, ha ritkán RTL-t nézek. Kábeltévém van, nem műholdas.
2013. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!