Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Syfy csatorna fogható Magyaror...

Syfy csatorna fogható Magyarországon? Ha igen, melyik szolgáltatónál?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, amerikai kábeles csatorna. Még a műholdast lehet hogy lehetne, de a kábelt nem hiszem. Nálunk az ilyeneknek nincs nézettsége (elhanyagolható), emiatt nem fognak fizetni hogy sugározhassák, nem fogják neki foglalni a csatornát, és pénzt kérni azért, amire az előfizetők is panaszkodnak (a legtöbb tuti azzal jönne hogy ő minek fizet egy amerikai csatornáért, miért nem magyart adnak).

A következő probléma a főműsoridős műsorok nézése, amikor adják a lényeget. Nálunk akkor hajnal van, nem egy kényelmes időpont. Figyelembe véve hogy a leadás után pár perccel a netről már tölthető is a felvett sorozat, te is 1 epizódnyi idővel később már nézheted is.

2013. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ez a bevett szokás. Csak érdekelt, ugyanis 2007 körül fellebbent a hír, hogy a Syfy terjeszkedik keleten, és a UPC kínálatba veszi. Nem követtem a híreket, nem is vagyok UPC-s, igy értelemszerüen adta magát a kérdés. :)

Ui: nem elhanyagolható az érdeklődés utána, ugyanis nézegettem a torrent letöltési adatokat, csak két oldalon a syfy soroatoknál, és többszázezer emberről beszélünk itt most.

2013. jan. 22. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!