Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik fajta poén a jobb...

Melyik fajta poén a jobb szerintetek, az abszurd, a fekete humor, vagy az altesti humor?

Figyelt kérdés

Én leginkább a fekete és az abszurd poénokat szeretem.A szituációs komédiák is jók.

Az altesti humor és a káromkodás szerintem nem vicces, legalábbis nem mindig.

Ti hogy látjátok?



2013. jan. 21. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a fekete humort kedvelem.
2013. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


És hasonlók :)

2013. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én leginkább a Kretéén magazin poénjait szerettem, amíg meg nem szűnt.

Ezen kívül még a társadalom kritika és az olyan filmek, mint az Otthon, véres otthon, erőszakik, vaskabátok, nagy Lebowsky, Ricky Gervais filmek.Sorozatokból a Két pasi meg 1 kicsi, family guy, simpsons, futottak még, a hivatal(UK).


Sajnos a mostani vígjátékok zöme csöppet sem szórakoztató szerintem.A folyamatos káromkodás, fi*ngás, sza*ás, gusztustalan szex és tapló poénok halmaza.De persze a vastagabb rétegnek erre van igénye.Nem arról van szó, hogy prűd lennék, csupán nem igénylem hogy 110 percen keresztül dőljön a trágya a készülékből. :)


ha esetleg tudtok ajánlani mostani filmet, ami hasonló a fent említettekhez, és nem annyira ízléstelen, akkor szívesen veszem.


Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2013. jan. 22. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Kretént én is szerettem anno. :)
2013. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Úristen, ti humor tudósok vagytok! Én ilyen humor fajtákról még nem is hallottam, hogy fekete meg altesti, (sejtem, hogy milyen lehet) inkább csak alpesi humorról, de azt csak a Milka tehenek ismerhetik, legföljebb az osztrákok :))És a disznó vicceket meg csak a disznók:) Bruhahaha. Bocsi, hogy erre jártam :)
2013. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ezeket szeretem.

Egyébként sokszor a Family Guy is ilyen altesti humorral és káromkodással jön, de csak pont ennek a kifigurázására, hogy egyesek milyen igénytelen dolgokon tudnak röhögni.

2013. jan. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így van, a Family Guy is tartalmaz obszcén és altesti elemeket, de ezt jól vegyíti a társadalom kritikával.Sok benne az etnikai humor, a kifordítás, és mégis szórakoztató.

Nem lenne baj a káromkodással mint olyannal, mert nem vagyok prűd.De amikor egy vígjáték első 20 percében elhangzik az összes válogatott káromkodás ami létezik.Tudjuk ki milyet sz*rik vagy fingik.Akkor fogom és kikapcsolom, mert nekem ez egyáltalán nem vicces.

De az erőszakikban is sokat káromkodnak, de mégsem érzem erőltetettnek.

Mindenki azt néz ami jól esik neki, csak néha érthetetlen hogy egyesek miket képesek nézni, mindenféle kényszer hatása nélkül.nem vagyunk egyformák. :)

2013. jan. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!