Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Discovery, National. Miért...

Discovery, National. Miért kellett nézhetetlenné reklámozni mindkét adót? Létezik olyan ember, aki bírja a 15 percenkénti 6 perc reklámot?

Figyelt kérdés

Ez még hagyján,de hogy félóránként ugyanaz a lófejű tyúk ugyanazokat a "kísérleteket" végzi,közel fél éve (!)

Ki az az őrült,aki ezt képes napról napra végignézni?

Ezt a két adót néztem régen.Amíg nézhető volt,a kereskedelmi szennycsatornák be sincsenek állítva.



2013. jan. 24. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A Spektrum is ilyen sajnos. Már nincs kedvem nézni a sok reklám miatt.
2013. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a lófejű tyúk Kari a MythBustersből akkor dugnám!

Egyébként igazad van

2013. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ilyenek már évek óta? Reklámok ugyanilyen gyakoriak voltak mindig is, és a kisfilmeket szintén az őrületig ismételgették. Emlékszünk még, amikor '03-ban a Discovery agy rakat kisfilmet mutatott reklámok alatt, mert akkor volt a repülés 100. évfordulója, és egészen (azt hiszem) '06-ig minden reklámszünetben azok mentek? Akkorra már kívülről fújtam mindet... Most ugyanez a helyzet van ezzel az Ész-bookkal.


Nem új jelenségről van szó.


Engem is amúgy a Spektrum idegesít jobban. Ott vagy 5 percenként van reklám, de azok sem olyan reklámszünetek, hogy előbb van a TV ajánló, aztán némi termékreklám, oszt ennyi... hanem sima reklám, utána Spektrum műsor ajánló, aztán még több reklám, és így váltogatják, közben meg észre sem vesszük, amikor folytatódik az aktuális műsor.


Na, ez kikészít.

2013. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!