Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért keveredtek ennyire...

Miért keveredtek ennyire össze a csatornák?

Figyelt kérdés

Upc-m van, és eddig szépen sorban voltak a csatornák 1,2,3 stb egészen 100 valahányig..sikerült véletlenül megnyomni valami gombot és most teljesen össze-vissza van minden. Pl 64 után a 91 jön, utána a 151 aztán pár csatorna múlva már 203..utána még van kb 20 csatorna, de a végén a legutolsó a 403..nem is kéne ennyi csatornának lennie...gyári beállításokat már visszaállítottam, de nem történt semmi..kihúztam mindenből mindent, visszadugdostam és még mindig változatlan.. hogy lehetne visszaállítani? Bocsi, ha kicsit bonyolultan írtam..

előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat! :)



2013. jan. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van központi dolog talán mert változott a csatorna kiosztás nem tudom de engem is megörit.
2013. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem központi, mert amikor véletlenül megnyomtam azt a gombot, utána lett ilyen :D
2013. jan. 29. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is központi, mert nálam is ez a helyzet
2013. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd föl az ügyfélszolgálatot aztán majd lesz valami..........
2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!