Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Barátok közt mai rész?

Barátok közt mai rész?

Figyelt kérdés
Az Igor honnan telefonált? Igazi felvétel volt, ahogy ott ült egy hajóban valahol Ázsiában, vagy csak trükkfelvétel, mint amikor Nóráék Párizsban voltak.
2013. febr. 11. 21:34
 1/3 anonim válasza:
Szia, én is láttam és szerintem egyértelmű, hogy valami trükkfelvétel volt, csak nem gondoljuk hogy Nagy Sándor kiment Ázsiába csak egy ilyen felvételért..:)
2013. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Thaiföld lehetett.
2013. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A párizsi jelenet annyira gagyi volt, tisztára lehetett látni hogy trükkfelvétel, meg amikor Juliék Hawaii-n voltak.

De ez elég élethűnek tűnt, viszont ezek után én sem gondolnám, hogy ott forgattak.

Én inkább Hong Kongra v. Singapore-ra tippelnék, Bangkokban nem ennyire szépek a felhőkarcolók a folyó mellett. De majd úgyis kiderül.

2013. febr. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!