Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szőke Zoltánt kiírják a...

Szőke Zoltánt kiírják a Barátok Köztből?

Figyelt kérdés

Ugye most ott tart a sorozat,hogy Klaudia és Attila azt sejtik hogy Miki tudott a Juli és Attila kapcsolatról,ezért akár ő is felbérelhette a gyilkost.

De ha kiderítik,és Mikit lecsukják,akkor úgy jár mint Géza,és lehet hogy jódarabig guggolni fog a sitten.

Tudtok erről valamit?

Szerintem óriási veszteség lenne a sorozatnak.



2013. febr. 15. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha kiírják a sorozatból, az olyan lesz, mintha a Dallasból Jokyt írták volna ki. Akkor az egész műsornak nincs tovább értelme.

Az egész sorozat azon működik, hogy Miki milyen újabb és újabb disznóságokat tud elkövetni, és Attila (=Dallasban Bobbi) milyen módon tudja megakadályozni.

A többi szereplő apró-cseprő csínytevései, problémái és bonyodalmai csak színesebbé teszik, ha teszik ezt a sorozatot.

(Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy meddig bírják, tudják, újabb és újabb fordulatokkal tovább-vinni ezt a sorozatot, és mikor mondják azt, hogy vége, tovább nincs)

2013. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó, azért Attila sem volt ott mindig, de igaz ott volt András ellenpontnak. Viszont Miklóst is le lehet cserélni egy másik genyóra. A fia kiképzése éppen most folyik.
2013. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miki minden évad végén "meghal", aztán valamilyen módon mégis túléli. Szerintem nem írják ki.
2013. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez tetszik! A fia kiképzése :))))
2013. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő az egyik legfontosabb szereplő! Miért írnák ki?!
2013. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kiírnák akkor kb lehúzhatnák a rolót, meghalna a sorozat.
2013. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, szerintem R.Kárpáti Péter kiírása után nem akarják egy ideig tovább feszíteni a húrt.

Azonban ne legyetek már ilyen naívak, azok az 40-60 éves nyanyák, akik a fő célcsoportot alkotják és már 15 éve rendületlen hívei a sorozatnak, nincs az a szereplő, akinek a kiírása miatt ők erről lemondanának, már csak a függőségük okán sem.


Első válaszoló, ez a sorozat körülbelül 12 éve nem mutatott fel újabb fordulatot, ugyanazokat csűrik-csavarják csak éppen más-más résztvevőkkel.

2013. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kennedy!

Áruld már el, honnét tudod, hogy kb. 12 éve nincs igazi fordulat az eseményekben, hacsek nem onnan, hogy valami módon te is figyelemmel kíséred. Márpedig akkor te is benne van abban a korban, mint akikről olyan elmarasztaló, lekicsinylő hangnemben beszélsz. Vagy talán te írod a történeteket? Egy kicsit jobban is megerőltethetnéd a fantáziádat! Kezd már eléggé unalmas lenni a történet.

2013. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem tartozom a célcsoportba, nem vagyok író sem(bár a BK-hoz nem kell annak lenni xDD) és még csak nem is követem a sorozatot, azonban párszáz részt biztosan láttam már belőle és ez bőven elegendő volt, ahhoz hogy megismerjem azt a kaptafát, amire a sorozat végtelenbe nyújtható jellege épül. Ez a sorozat a hétvégékét, az ünnepnapokat és az egy hónapos szünetet leszámítva az év mindennapján 2 epizódot számlál, továbbá a szereplők cserélődése igen csekély és a helyszín is töretlenül állandó, mindezek fényében úgy vélem logikus becslés, hogy 2-3 év sugárzás után túl sok újat már nem tudott felmutatni.

Van még kérdésed?

2013. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezt rajtad kívül még sok ezer ember elmondhatja, és nem kell ahhoz 40-60 éves nyanyának lenni, hogy lássuk ugyanazt, amit te és levonjuk ugyanazt a következtetést.


Másrészt, ha szerencséd van, belőled is lesz még 40-60 éves nyanya-tata, és akkor majd te is az ilyen "agyat meg nem mozgató" bártyú történeteket nézel a tv-ben, ha még akkor lesznek ilyenek.

2013. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!