Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért erőltetik D. Tóth...

Miért erőltetik D. Tóth Andrást az RTL-nél?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül az RTL Klubbon ragadtam és vacsora közben igen jókat mulattam ezen a bemondón! De azért kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak erről a fiúról? Ez az ember a D. Tóth Kriszta testvére és nemrég rakták be a hétvégi híradóba, hírolvasónak. Ha megnéztek egy adást, megbizonyosodhattok felőle, hogy minden 5. mondatába belebakizik. Egyszerűen nem tudja rendesen elmondani! És nem egyszer, nem kétszer, hanem folyamatosan a műsor alatt. Az is látszik, hogy saját maga szerkeszti a "beszédét", mert olykor hatalmas baromságokat mond. Mondok egy példát, ami ma láttam, és hát megkacagtatott. Valami olajfúró telepet visznek ki a partra megtisztítani vagy mi, erre mutatnak egy képet, amint a tenger felett hatalmas "lábakon" áll egy hatalmas telep, amin van kb. 4 emeletes ház is. A terület viszont nem lehet nagyobb, mint mondjuk egy 4 paneles tér. Erre ő: olyan mint egy kisebb város !!! Látott ő már várost? És akkor miért nem inkább falu? Őrületes blődség volt mindenesetre.

Szerintem 100 ügyesebb és hitelesebb személyt lehetne találni erre a pozícióra. Már régebben is láttam, hogy mennyire nincs affinitása ehhez a szakmához, és mégsem adja fel! De miért nem? Talán a testvére nyomja valahogy be?

Miért kell őt erőltetni? Miért kell, hogy fájjon???


2013. febr. 16. 19:11
 1/1 AccountManagerkovács ***** válasza:
Hofi mester erre azt mondta anno: "Na, ez vajon kinek a szeretője?" A "menő" nővér nyomta be valószínűleg
2013. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!