Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Folytatni fogják a dragon...

Folytatni fogják a dragon ball z t a viasat 6 on?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert eddig mivel nem volt benne a csomagban nem tudtam nézni a tv ben most meg mire benne van nem adják pedig nagyon szeretném nézni szóval ha tudtok valamit kérlek titeket válaszoljatok!!!!!

2013. febr. 22. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu az egész , ugyanaddig levetíttik mint anno az rtl . Ha érdekel nézd meg felirattal , vagy kezd el felirattal a KAI-t az a Zed remake-je sokkal szebb grafikával.
2013. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ki a f*szt érdekel a grafika?Komolyan ki nem állhatom az ilyen grafika b*zikat mint az első válaszoló!A hangulat az sokkal fontosabb!


Interneten fennt van az összes Z rész magyar szinkronnal,csak pár rész nincs leszinkronizálva,viszont azokhoz van felirat (max 5 rész van amit nem szinkronizáltak le)

2013. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Én meg azokat ki nem állhatom akik lebu-ziznak .. szánalmas vagy . Ugyan az a hangulata van mind2-nek , csak amíg a Zedet 291részig húzták , meg 5-6 rész elment arra hogy goku hasra edz , addig a Kai-ban össze van húzva az a 291-rész 94be . Na meg ne is haragudj , ismeretlenül ne szólogassál már ember . Grafika baromi mellékes nálam , egyszerűen csak egy megoldást írtam a kérdezőnek . Szóval 2es ha valami nem tetszik kinya*6od a se**em.


Jah és nyugodtan lehet jelenteni a FLAMET te kezdted .

2013. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose szerettem az olyat ha valamit összehánynak,lásd GT a 64 részével,komolyan most az mire elég?Én szeretem ha egy történetet hagynak rendesen kibontakozni,nem kell mindig a harcról szólnia egy animének,szerintem kellenek olyan részek is amiben mást csinálnak a szereplők stb


Az már régen rossz hogy a Z-et 94 részbe tömörítették össze,az eredeti sokkal jobb és mindig is jobb lesz

2013. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó válaszolóval és az elsőt sem akarom megbántani de én leginkább szinkronosan akarom nézni és hát változtatások (pl. fillerek kivágása)nélkül nekem bőven megfelel csak jó lenne a tv-ben látni mivel én már nem az a generáció vagyok aki még látta az rtl es részeket (ha láttam is hogy emlékezhetnék vissza 1-2 éves koromban történtekre) bocsi a regényért
2013. febr. 25. 19:02
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
A GT az 1 hulladék az tény , nekem a Kai remake jobban bejött , régit is szerettem . Amúgy meg magyar szinkronnal én nem nézek semmit , magyar szinkron gáz.
2013. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én pont nemrég néztem végig úgy a Dragon Ballt hogy a számítógépet rákötöttem a TV-re.Ha neked is van erre lehetőséged akkor megadom a linket ahol magyar szinkronnal végig lehet nézni a Z-t
2013. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsi nincs lehetőségem a TV re kötni.
2013. febr. 26. 19:06
 9/15 anonim ***** válasza:

:D

Nekem meg nem kell , mert a TV-m a monitorom :D

2013. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:jó neked. De amúgy nem tudja valaki hogy akkor fogják e folytatni a tv ben?
2013. febr. 27. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!