Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt ti is észrevettétek?

Ezt ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés
A legtöbb magyar színészen annyira látszik hogy nem természetesen viselkedik, szerepet játszik, míg más pl. az amerikai filmekben nem az látszik hogy megjátsszák magukat. Van most ez a gyanú árnyéka meg a családi titkok. A gyanúba szerintem hétköznapi emberek adják elő hitelesen a történetet, tudom élvezni, míg a családi titkokban a legtöbb ember már rendelkezik valamilyen drámai múltal, és annyira színpadias az egész hogy idegesítővé válik számomra. Annyira hangsúlyoznak, mintha egy verset mondanának.

2013. márc. 9. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Mi köze a színészethez a magyar reality sorozatokban látható szereplőknek?

Ne mossuk már össze őket a valódi magyar színészekkel, mert ez enyhén szólva is sértő.

2013. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon is sok köze van. Pl a jóban rosszban-ban is annyira színpadiasan játszanak, hogy az már fáj. És elárulom, hogy ezekben a sorozatokban is színészek szerepelnek.
2013. márc. 9. 17:38
 3/9 anonim válasza:
40%
Nekem is sokszor jut ez az eszembe. :) Még a Barátok Közt az, amit igazán lehet élvezni, nem azon jár közben az eszem, hogy hogy játsszák magukat. :) Meg persze a Gyanú Árnyékában! :D
2013. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek! :)
2013. márc. 12. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,észrevettem.Olykor szinte már nagyon idegesítő.Meg azt nagyon csípem még,amikor szinte folyékonyan beszélnek a telefonba,pl.: "Hogy?Tényleg?Nem mondja komolyan?" szünet nélkül.Olyan "mű" az egész,a vonal másik felén lévő ember a valóságban el sem tudná mondani amit akar,mert szinte szünet nélkül beszélnek a telefonba.Nagyon csípem.
2013. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen,mindkettőben amatőrök adják elő a szerepet de a családi titkokhoz képest a gyanúban profik játszanak engem is nagyon idegesít,itt is látszik hogy milyen amatőr maga a tv2 is és még csodálkoznak hogy miért nincs nézettségük
2013. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg épp hogy a tv2nél vannak amatőr színészek, akik tanulták a színészkedést, ezért válik az egész színházzá. Nagyon el van túlozva minden... a gyanúban meg szerintem hétköznapi emberek játsszák többnyire. Ezt azért is gondolom, mert én drámás suliba jártam, és láttam egy-két ismerőst benne, akik színésziesen adták elő az egészet. Lehet hogy már a színpad után én sem tudnám teljesen természetesen előadni a szerepemet. De a magyar filmektől is ráz a hideg, annyira nem természetes az egész, bezzeg a külföldi színészek tudnak természetesek lenni...
2013. okt. 3. 20:55
 8/9 A kérdező kommentje:
A tv2 alatt most csak a családi titkokat értettem.
2013. okt. 3. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazad van,de az amerikai szinthez már skizofrénnek kellene lenni..
2014. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!