Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik ez az anime? Többi lent!

Melyik ez az anime? Többi lent!

Figyelt kérdés
[link] ezen a profilon van,fennt a képen,hátulról a 3.

2013. márc. 15. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezen, akkor a gyűrűsre gondolsz. Ez Kateikyoushi Hitman Reborn. (Vagy csak simán Katekyo Hitman)


Bár van animeje, de a manga egy jelentős része (azt hiszem az utolsó két saga) nincs meg animeban.

2013. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,arra gondoltam! és miről szól a történet?
2013. márc. 15. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:

A cím: kateikyoushi (otthoni) magántanár.


Hát a főhős Sawada Tsunayoshi, egy diák, aki úgy mindenben elég rossz. Aztán egy nap beállít hozzá a címszereplő Reborn, aki onnantól kezdve a bentlakásos magántanára lesz és közli vele, hogy mint az alapító egyetlen leszármazottja ő lesz a Vongola, az egyik legbefolyásosabb mafia szervezet, következő vezetője.


Az első kb. hetven részben a mafia családját építi ki (Reborn hatására), és inkább komédia, ismertetés az egész rendszerrel. Van egy története, nem is rossz, de eddig még inkább mint komédia jó.


Olyan 70 utántól kezd tényleg elkezdődni, mint egy harcos-akció anime.

2013. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hmm,köszönöm szépen!Én egy kicsit másra vártam,azt hittem hogy az a gyűrű valami mágikus dolog,és azzal harcol,szóval kicsit csalódott vagyok,mert már régóta vágyom egy új animére,mint a Fairy Tail pl,vagy az Ao no exorcist (Blue Exorcist),amiben különleges képességek vannak,mert már rég találtam ilyen jellegűt...nem tudsz esetleg párat?
2013. márc. 16. 00:19
 5/7 anonim válasza:

Hmm, mágiás-harcolós... becsatlakozok én is.

Ha nem idegesít Kugimiya Rie (Fairy Tail-ben Happy-t alakítja) hangja akkor talán Shakugan no Shana és Zero no Tsukaima.

Ott van a Fate/Stay Night illetve az előzménye, a Fate/Zero.

A Code Geass-ban több a mecha, "mágia" mint olyan kimerül olyanokban mint hogy "akinek a szemébe belenéz teljesíti egy parancsát", vagy "olvas a gondolatokban", de a sztorija nagyon jó szvsz. Én egy hétvége alatt végignéztem az 50 részt anno.

A téli szezon termése a "Mondaijitachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?", 10-11-ig résznél tart éppen, szerintem nagyon jó.

Ha Fairy Tail-ben a mellméretek is bejöttek (szegény Levy...), akkor ott van esetleg a Highschool DxD.

Van kettő amit még nem láttam, de tervbe van véve: D.Gray-man és Full Metal Alchemist, szerintem ezek is ideillenek.

Így hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2013. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyűrűknek van mágikus hatalma (bár mondom, igazán csak az olyan 100-s részeknél kezd előjönni, előtte még inkább sima képességgel harcolnak). Mondjuk nem mágiának nevezik.
2013. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uh,köszi szépen:D Am én láttan az összes fullmetal alchemistet,és az összes fajtáját is:P a D-Gray Man-t pedig nézem még mindíg:P
2013. márc. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!