Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Naruto Shippuuden: Szerintetek...

Naruto Shippuuden: Szerintetek milyen erőkkel rendelkezik még Naruto?

Figyelt kérdés
Ebbe beleszámítanak az elemek is! Mind az 5 (jobban mondva 6) elemet uralni fogja? És Narutonak biztosan köze van ahhoz a Rikudou-hoz, mert annak az embernek a nyakánál van hat ilyen..jel és narutonak is amikor uralni tudja a kyuubi erejét ugyanolyan hat jel van a nyakánál!Valaki tud erről valamit?

2013. márc. 19. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig ami van neki szél elem, a Kyuubi chakrája, meg a Sennin mód (a békás), és a klónok, illetve a felsoroltak kombinációja. Nem hiszem h hirtelen új erő ébredne fel benne.


Rikudonak az sztem vmi nyaklánc, ha megnézed olyan alakúak rajta azok a bigyók mint a Sharingan. Ami logikus is mivel az leszármazottjai az Uchihák. De a Senjuk is leszármazottjai akiknek egy kb mellékága az Uzumaki klán, szal ha úgyy vesszük Rikudo nagyonnagyon messziről Naruto őse. Plussz ő volt az első jinchuriki és Naruto is jinchuriki, szal sztem ezért lehet hasonlóság.

2013. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az Uzumaki klán nem mellékága a Senju klánnak

az Uzumaki klán Uzushiogakure faluban élt és csupán annyi köze van a Senju klánhoz hogy Mito Uzumaki Hashirama felesége volt

2013. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nirata ***** válasza:

Szerintem már nem lesz új ereje

így is ő az egyik legerősebb

2013. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: már nemtom ki mondja az egyik részben h az Uzumaki klán a Senju klán rokona...
2013. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jé tényleg, akkor bocsi rosszul tudtam
2013. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!