Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen a Végső Állomás 4?

Milyen a Végső Állomás 4?

Figyelt kérdés
Én,a tesóm,szüleim meg pár barátnőm a moziban nézzük meg a Végső Állomás 4-et 3D-BEN!!!!!Nem lesz kissé félelmetes?Szerintetek?Mert már láttam a Végső 1-3-ig,de még akkor is féltem egy kicsit utána,pedig azt simán a TV-ben láttam.De most hatalmasnagy képernyő,sötétség,és az egész előtted,élőben játszódik le,ahogyan meghalsz...:S:S:S
2009. szept. 16. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, ettől én is félek egy kicsit:S
2009. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thurston ***** válasza:
10%

Félelmetes? XD


Nem gondoltam volna, hogy ezt bárki is ijesztőnek találja. Nem rossz film szerintem, de csak ha őgy nézem, mint vígjáték. Jópofán ki vannak találva a halálozási "módszerek", és jópofán abszurd az egész. De hogy ijesztő volna... :I

2009. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Moziban teljesen más horrort nézni! Én azért sem szeretem ott megnézni őket.. Mert az a nagy vászon meg stb.. mi amikor elmegyünk horrort nézni, kb. a egészet végig nevetjük és a fél terem szakad a nevetéstől.. És ha ugyan azt a filmet otthon egyedül nézed meg vagy kis társasággal majd beszarsz rajta és nem mersz egyedül elmenni pisilni...

Szóval szerintem nem kell parnod tőle..

2009. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én moziba láttam 3D be:O huhhaa hogy ide ne szarjakxDD mit kell félni?? ha nem bírod ne nézd meg! töltsd le vagy nézd otthon meg ha ennyire parázol! de szerintem még ebbe senki nem halt belexD és hidd el énse paráztam 14 évesen...sőőt még élveztem is...
2010. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!