Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érdemes venni beltéri egységet?

Érdemes venni beltéri egységet?

Figyelt kérdés
Annyira nem értek hozzá. Megéri venni? Pontosan hogyan müködnek? A megvétel után van valami anyagi költség még?
2013. márc. 24. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, hogy milyen vételt használsz.

A földfelszíni vételnél feltétlen, mert előbb-utóbb úgyis kell. Itt lényegében 7 csatornát foghatsz ingyen (ha a beltéri alkalmas HD vételre, akkor a HD adásokat is), a többi csatorna vételét kis csomagok kártyás előfizetésével elérhetsz.

A kábel szolgáltatóknál annyi a különbség, hogy javul a vételed, itt célszerű bérelni a beltéri egységet, ezen kívül más kiadásod nincs.

2013. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig TV-hez kell, ha elég a 7 ingyes adó, 8400 forintért van USB-s Synaps. 10-12 ezer a kártyás, előfizetéses csatornákhoz. Ehhez kell beltéri erősítős antenna, amely 7-8000 ft körüli árban van. Ha van a tv-en smart csatlakozó, akkor csatlakozó kábel is kell. De a legtöbbször nem elég a szobaantenna, akkor új tetőantennát kell venni, ez még drágább. Hazugság, hogy 5000 forintból meg lehet oldani.
2013. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 17:03

Én egy 28 éves tetőantennával, mindenféle erősítő nélkül HD minőségben is tudom a földfelszíni adást fogni.

Természetesen használok kábel szolgáltatást is, a földfelszíni nekem csak a HD vétel ingyenes eléréséhez kell.

A beltéri egységek árai széles skálán, nagy választékban szóródnak:


[link]

2013. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt kiváló volt szobaantennával a vétel, a digitálishoz viszont erősítős (nem olcsó) beltéri antenna kellett. És újabban nem is veszi a hármashatárhegyit, ki tudja, miért (nem arra a frekvenciára van beállítva) átállt az angyalföldire. Sokkal jobb a vétel, főleg a Muliplex C (Tv2, RTLKlub). Vagyis még Budapesten is esetleges az, hogy hol elég a szobaantenna.
2013. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Budapesten lakom én is, ráadásul lakótelepi négyemeletesek között (nincs közvetlen rálátásom semmilyen tévétoronyra), és kiváló a vétel.


7 csatornát fogok (DVB-T módban): m1, m2, Duna, Duna World, TV2, RTL Klub, Euronews - mindezt ingyen. :-)


FZ3 erősítős szobaantennát használok, amelynek bolti ára 3-4 ezer ft, de apróhirdetési oldalakon akár 1500 ft-ért is megvásárolható.


Tehát, nem tudom megerősítő az előző válaszoló megjegyzését, hogy drága lenne egy ilyen szobaantenna.

2014. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!