Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én vagyok akkora állat,...

Csak én vagyok akkora állat, hogy tetszik a Magyarok az űrben c. sorozat?

Figyelt kérdés
Mindenhol lehordják, hogy így szar, úgy szar, mégis évek óta játsza a Comedy Central, és már vagy 100x láttam, nem bírom megunni.

2013. ápr. 6. 05:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem olyan vészes. Először utáltam (hajnalban néztem, készülődés közben, mert a sok rossz közül ez volt a legkisebb rossz), aztán egészen megtetszett.

Természetesen már nincs Comedy Central nálunk, mert a normális csatornákat kiszelektálják a csomagunkból.

2013. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én speciel imádom. Sokan tényleg fikázzák, csak az a baj, hogy nem tudják elfogadni, ha valakinek más az ízlése. Az első 4 részt láttam és állítólag 12 része van. Nem tudod, hogy honnan tudnám megszerezni a többi részt?
2015. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!